30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

"Jeszcze nie czas..." koncert z okazji 9-lecia "Pereł z Lamusa"

Autor:
Z.B, Foto: P.W
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbył się jubileuszowy koncert "Jeszcze nie czas..."  z okazji 9-lecia działalności grupy  "Perły z Lamusa". Wystąpili Jubilaci i zaproszeni goście.

Na scenie oprócz "Pereł z Lamusa" wystąpili : Zespół "FANTAZJA" z Szydłowca, Chór "MEZZOFORTE" ze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół "The Fifty Five" ze Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Zespół tańca współczesnego "Ósemeczki" ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skarżysku-Kamiennej,
oraz Ania Zep.

Perły zaśpiewały swoje największe przeboje oraz nowe piosenki. Licznie zebrana publiczność usłyszała takie piosenki jak: "Ale to już było". "W siną dal", "Jeszcze nie czas", "To co dał nam świat", "Ech mała nie szalej", "Niej żyje bal" i wiele innych.  

Jak zwykle artyści zachwycili publiczność za co otrzymali wielkie brawa. Na zakończenie były kwiaty i życzenia od zaproszonych gości wśród których byli: posłanka Marzena Okła-Drewnowicz, Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta miasta, Anna Leżańska, wicestarosta skarżyski, Katarzyna Bilska, członek Zarządu Powiatu, Grażyna Majewska, dyrektor MCK. 

Grupie "Perły z Lamusa" życzymy kolejnych owocnych  lat działalności na scenie. 


Komentarze

+1Fela2022-04-29 09:13#1
Brawo, braw, brawo!!!
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl