09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

Pan Zenek Zep skończył 90 lat. Piłkarze Granatu pamiętali o jego jubileuszu

Autor:
Z.B, Foto:Z.B, A.J
Opublikowano: 30 Lis -0001
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
21 listopada, 1931 roku przyszedł na świat Zenon Zep, człowiek legenda skarżyskiego Granatu. Dziś pan Zenek obchodzi 90 urodziny.

Zenon Zep urodził się w 1931 roku, a z Granatem Skarżysko-Kamienna związany jest od 1947 roku, kiedy. Poza reprezentowaniem barw Granatu Skarżysko ma za sobą pełnienie różnych funkcji w klubie. Był gospodarzem klubu, pełnił funkcje kierownika drużyny na nie jednym meczu, a nawet sprawował opiekę medyczną.

Pana Zenka zna każde piłkarskie pokolenie w Skarżysku. Jest praktycznie na każdym meczu swojego ukochanego Granatu. Mimo swojego wieku, Zenon Zep ma doskonałą pamięć i jest nieocenioną skarbnicą wiedzy o historii klubu z Rejowa.  
 
Po ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze Granatu Skarżysko złożyli panu Zenkowi życzenia,  wręczyli okolicznościowy grawerton i odśpiewali gromkie Sto Lat !!!.  Ostatni wygrany mecz z Moravią Morawica zadedykowali właśnie panu Zenkowi. 

Panie Zenku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia i wytrwałości. Sto Lat !!! 
  


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne