09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

Ruszyła rozbiórka wiaduktu na torami kolejowymi

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 04 Lis 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W czwartek ruszyła rozbiórka wiaduktu nad torami kolejowymi w Skarżysku-Kamiennej łączącego osiedla Dolna Kamienna z Górną Kamienną. 

W ostatnich tygodniach  w ramach inwestycji realizowanej przez powiat skarżyski wykonano m.in. przełożenie ciepłociągu na nową kładkę (wiadukt północny), zdemontowano istniejącą konstrukcję podtrzymującą ciepłociąg oraz rozpoczęto prace związane z przełożeniem kabli telekomunikacyjnych i przygotowaniem wiaduktu do ostatecznej rozbiórki. Jednocześnie przystąpiono do przebudowy skrzyżowania ulic Tysiąclecia i Piłsudskiego w celu umożliwienia rozpoczęcia realizacji ronda turbinowego na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego i ul. Niepodległości.
 
Rozbiórka istniejącego wiaduktu rozpoczęła się strony osiedla Dolna Kamienna. Według zapewnień Starosty Skarżyskiego Artura Berusa -  wiadukt będzie wyburzony do 20 listopada.   


Komentarze

+2qrva2021-11-08 13:15#3
Wielka atrakcja, bo wiadukt burzą po kawałku... Rozumiem, że te prace muszą być skorelowane w czasie z innymi, które wykonuje PKP, ale że się grzebią z ulicą Konarskiego wzdłuż stadionu to jest granda!
Lepiej zapytajcie dokąd będą się grzebać na tym kawałku ? Zwłaszcza jeśli chodzi o skrzyżowanie Tysiąclecia z Piłsudskiego.
Ten kawałek drogi powinien być już zrobiony, żeby móc przenieść się na drugi koniec ul. Konarskiego, gdzie ma być rondo na Niepodległości.
Cytuj
+2meszkaniec2021-11-05 19:18#2
Cytuję Jki:
A gdzie te dwa TOP MODELE Bobas i jego Brzeziński jakoś tak rozbiórka i bez fotek odbiją na fejsie.

A przecież to jego (kroniga oczywiście) zasługa
Cytuj
+11Jki2021-11-05 13:28#1
A gdzie te dwa TOP MODELE Bobas i jego Brzeziński jakoś tak rozbiórka i bez fotek odbiją na fejsie.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne