09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

Koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej i uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 13 Paź 2021
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W Państwowej Szkole Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej odbył się dzisiaj koncert z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

- Tradycją wpisaną w Dzień Edukacji Narodowej jest pasowanie uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole. Drodzy uczniowie klas pierwszych, składając ślubowanie bądźcie świadomi odpowiedzialności z jaką wiąże się bycie uczczeniem Państwowej Szkoły Muzycznej im. Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej. Dbajcie o nią, rozwijając swoje talenty, bądźcie jej najlepszą wizytówką. Pokładam nadzieję w tym, że wszyscy ukończycie ją jako świadomi odbiorcy sztuki – zaznaczała Ewa Krakowiak, dyrektor PSM.

Uczniowie klas pierwszych złożyli na sztandar szkoły ślubowanie. Później zostali pasowani na uczniów PSM. Z pewnością była to dla nich bardzo ważna chwila, od dziś są pełnoprawnymi uczniami.

Dyrektor Ewa Krakowiak złożyła okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom życzenia. Były też nagrody.

Nagrody otrzymali: Monika Walczak, Justyna Woś, Wojciech Dąbek, Elena Korolkow, Paweł Jezierski, Krzysztof Wrześniewski, Anna Jędrych, Wiesław Michałek, Krzysztof Długosz, Paulina Dzwonek, Magdalena Krakowiak, Elżbieta Maliszewska, Włodzimierz Sojka, Waldemar Walus.

Życzenia i gratulacje złożyli również przedstawiciele samorządu uczniowskiego i rady rodziców.

Po części oficjalnej odbył się koncert, podczas którego wystąpili: chór szkolny, Jan Nowakowski (fortepian), Wiktoria Stefańska (fortepian), Ewa Indyka (trąbka), Laura Nobis (fortepian), Paweł Jezierski (fortepian).Komentarze

+1Niestety zong2021-10-15 22:03#3
KK to już nie było lepszej tylko po lini partyjnej. No to nie miej nikomu za złe że 0 zł masz zawsze. Chyba że się weźmiesz w garść i wniosek napiszesz sam miarę dobrze.
Cytuj
+4miernota2021-10-15 21:48#2
Miernota i nic więcej się nie wyciśnie. Szefa nie ma to się lata tu i uwdzie. Tyle milionów w plecy dla Skarżyska, ale nikt nie rozliczy , nie ma odpowiedzialności więc lajt. Niech się ktoś inny martwi i tak w drugiej kadencji robota zapewniona.
Cytuj
+5Kokon2021-10-15 05:56#1
O pani z inwestycji od Kronia. Kiedy w końcu wniosek bez błędu będzie napisany, kiedy kolejne 0 zł. dla Skarżyska. Marudzenie i odpitalanie roboty i internecik na porządku dziennym. A może wysłana aby się dokształcić, będzie teraz grać zamiast wnioski pisać. Teraz chyba będzie buczeć w urzędzie miasta na urzędników. Jaka urzędniczka tyle pozyskane dla miasta. Nie lataj tylko coś w końcu ogarnij bo wstyd ! Naczelnik od siedmiu boleści.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne