09.12.2021 Ostatnia aktualizacja 21:15, 08.12.2021

KADRmagedon - laureaci konkursu fotograficznego otrzymali nagrody

Autor:
Z.B, Foto:Zbyszek Biber
Opublikowano: 13 Paź 2021
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W środę, 13 października, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego KADRmagedon, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe i Zespół Szkół Technicznych.  Spotkanie było też okazją do obejrzenia wystawy pokonkursowej.

Konkurs KADRmagedon to pierwsza edycja niecodziennych zmagań fotograficznych, które polegały na uchwyceniu jak najwspanialszych kadrów, wpisujących się w 8 haseł tematycznych przekazywanych przez organizatorów uczestnikom kolejno co godzinę.

Fotografie należało wykonać w następujących tematach: Baśniowa kraina, Postęp cywilizacyjny, Cud natury, Ze Słońcem za pan brat, Spuścizna przodków, Oprócz błękitnego nieba, Zew włóczęgi oraz Fuzja kolorów. Do konkursu zgłosiło się ogółem 30 osób, które startowały w dwóch kategoriach: Młodzież szkolna i Open.

Najmłodszy uczestnik konkursu miał 9 lat, najstarszy 59 lat. Prace konkursowe oceniło jury składzie: Andrzej Staśkowiak, Jarosław Sokołowski, Wiesław Darkowski oraz Beata Wojciechowska i Łukasz Wisowaty, przedstawiciele starostwa powiatowego.

Podczas podsumowania konkursu laureaci otrzymali z rąk członków Zarządu Powiatu Katarzyny Bilskiej i Adama Cioka symboliczne czeki (nagrody finansowe). Konkurs w imieniu jury podsumował Jarosław Sokołowski.

Jak zapowiedziała Beata Wojciechowska z Referatu ds. Promocji Powiatu Skarżyskiego planowana jest druga edycja KADRmagedonu.

W kategorii OPEN zwyciężyli
1. Paweł Maślarz – nagroda 3000 zł
2. Martyna Cichosz – nagroda 1500 zł
3. Konrad Kopycki - nagroda 500 zł

4. Włodzimierz Płaneta
5. Paweł Wełpa
6. Kordian Gołębiewski
7. Mirek Dzięciołowski
8. Dominik Telec
9. Rafał Czarnecki

W kategorii MŁODZIEŻ SZKOLNA:

1. Kacper Kopycki – nagroda 500 zł
2. Maria Skuza – nagroda 300 zł
3. Karolina Sieczka – nagroda 200 zł

4. Lena Komada
5. Bartłomiej Okła
6. Julia Adamczyk
6. Natalia Stachowicz
7. Piotr Bisiński
8. Weronika Strejch
9. Nikodem Stępień
10. Bartłomiej Domagała
11. Agata Kałużyńska

Pokłosiem konkursu KADRmagedon jest przygotowana wystawa fotograficzna, którą można obejrzeć w Miejskim Centrum Kultury (do 26 października). Ponadto Starostwo Powiatowe wyda album fotograficzny zawierający zdjęcia pozyskane podczas konkursu.
Komentarze

+3Kapitan Majtas2021-10-15 15:24#1
Adaśko dziubasku, pod ile jeszcze projektów się podepniesz?
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne