05.12.2020 Ostatnia aktualizacja 17:44, 04.12.2020

Kolizja dwóch pojazdów na skrzyżowaniu Piłsudskiego i Krasińskiego

Autor:
Z.B, Foto: Zbyszek Biber
Opublikowano: 20 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Do kolizji dwóch pojazdów doszło w piątek, 20 listopada po godzinie 7.00 na alei Piłsudskiego w Skarżysku-Kamiennej. Nikomu nic się nie stało. 

Kierująca pojazdem marki Audi  jadąc ulicą Krasińskiego  (w kierunku ronda H.Szarego) wymusiła pierwszeństwo przejazdu na kierowcy Opla, który jechał aleją Piłsudskiego (od strony "PGE"). W chwili zderzenie nie działała sygnalizacja świetlna. 

Na miejsce zdarzenia zostały wezwane dwa zastępy staży pożarnej, patrol policji oraz pogotowie ratunkowe.  Droga w miejscu kolizji była przez jakiś czas nieprzejezdna.
 
Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej.


Komentarze

0Gr@nda2020-11-24 09:27#10
Cytuję stach:
Czy sygnalizacja świetlna nie działała?(była wyłączona), czy paliło się pomarańczowe migające?

Nie. Nie paliło się żadne!
Sygnalizacja świetlna była wyłączona całkiem.
Cytuj
+4Mieszkaniec2020-11-21 14:38#9
Cytuję wert:
A dlaczego te światła nie były włączone? Jeśli są niech działają!Chyba trzeba zmienić konserwatora tych świateł bo nawet spalonych żarówek nie ma kto na czas wymienić, albo po zmianie czasu, przestawić programator czasowy.


Racja. Zarządca tej drogi to Powiat.

To nie pierwszy raz, kiedy te swiatła nie działaja. Często są spalone żarówki, nie działają na poszczególnych sygnalizatorach np. zielone, pomarńczowe, strzałki itp.
Pomijam, że w słoneczny dzień są nieczytelne, nic nie widac.

Wstyd i beznadziejny konserwator.
Cytuj
+4@2020-11-21 11:16#8
Cytuję stach:
Czy sygnalizacja świetlna nie działała?(była wyłączona), czy paliło się pomarańczowe migające?

Nie działała....żadnego pomarańczowego nie było
Cytuj
+1piter982020-11-21 09:00#7
Cytuję stach:
Na dwudziestu zdjęciach brak załączonej sygnalizacji, a na dwudziestym pierwszym zdjęciu widać pomarańczowe świecące. To jak właściwie było z tymi światłami?

A widziałeś kiedyś na zdjęciu mrugające światło ????
Cytuj
+12Jajakjanek2020-11-20 17:17#6
Oczywiście nic nie usprawiedliwia wymuszenia pierwszeństwa, ale chyba każdy przyzna ze sygnalizacja świetlna na Piłsudskiego ostatnio wyjatkowo często nie działa...
Cytuj
-2stach2020-11-20 12:10#5
Na dwudziestu zdjęciach brak załączonej sygnalizacji, a na dwudziestym pierwszym zdjęciu widać pomarańczowe świecące. To jak właściwie było z tymi światłami?
Cytuj
+14Pan2020-11-20 12:09#4
Jedno pytanie: -czy rejestracje były WSZ?
Cytuj
-1stach2020-11-20 12:04#3
Czy sygnalizacja świetlna nie działała?(była wyłączona), czy paliło się pomarańczowe migające?
Cytuj
+3Imię2020-11-20 11:04#2
Panie fotograf, robiłeś zdjęcia ok. godz. 8.25 to jak kolizja wydarzyła się po 7???
O godz. 8.00 droga jeszcze była przejezdna.
Trochę więcej rzetelności w tych artykułach. Dziękuję.
Cytuj
+9wert2020-11-20 10:31#1
A dlaczego te światła nie były włączone? Jeśli są niech działają!Chyba trzeba zmienić konserwatora tych świateł bo nawet spalonych żarówek nie ma kto na czas wymienić, albo po zmianie czasu, przestawić programator czasowy.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Pożar lakierni w zakładzie stolarskim w Suche…

Opublikowano: 04.12.2020 18:44

Komentarzy: 0

Mikołaj z prezentami w Muzeum im. Orła Białeg…

Opublikowano: 04.12.2020 18:26

Komentarzy: 1

„Bezpieczna droga do szkoły 2020” - konkurs p…

Opublikowano: 04.12.2020 17:29

Komentarzy: 0

Wpadł jak śliwka w kompot

Opublikowano: 04.12.2020 17:08

Komentarzy: 0

„Stop koronawirusowi” – do skarżyskich jednos…

Opublikowano: 04.12.2020 17:02

Komentarzy: 0

Skatepark będzie oddany dopiero w marcu 2021…

Opublikowano: 03.12.2020 19:05

Komentarzy: 4

Zabrał, wyszedł, nie zapłacił

Opublikowano: 03.12.2020 15:24

Komentarzy: 0

Jak wybrać kuchenkę gazową?

Opublikowano: 03.12.2020 13:41