05.12.2020 Ostatnia aktualizacja 17:44, 04.12.2020

Vendo Park Skarżysko-Kamienna - poznaliśmy szczegóły inwestycji

Autor:
MB Foto: Mat.inwestora
Opublikowano: 07 Lis 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Trei Real Estate Poland, inwestor Vendo Park Skarżysko-Kamienna (przy ul. Krakowskiej) przedstawił szczegóły planowanej inwestycji. Poznaliśmy m.in. planowaną datę otwarcia obiektu i najemców.

Jak już informowaliśmy - nowy obiekt powstanie na dużej działce przy ul. Krakowskiej - obok stacji Circle K. Projekt Vendo Parku zakłada przygotowanie powierzchni najmu blisko 8 000 mkw. dla 13 najemców, wśród których znajdą się najważniejsze międzynarodowe i polskie sieci handlowe. Wiemy już, że w Vendo Parku swoje kolejne sklepy w Skarżysku otworzą m.in.: Rossmann, Media Expert, Biedronka, Martes, CCC, KiK i Pepco. W Vendo Parku pojawią się też pierwsze w Skarżysku sklepy sieci: Smyk, 4F, TEDi, Action, Dealz i Deichmann (choć ta ostatnia marka była już obecna w przeszłości w naszym mieście). Na terenie obiektu zlokalizowana zostanie również restauracja KFC. Do dyspozycji Klientów sklepów i restauracji oddany zostanie parking na 337 miejsc.

Inwestor szacuje, że na terenie Vendo Parku zatrudnienie znajdzie ok. 120-130 osób - to dobra informacja. Założyć jednak trzeba, że nie wszystkie miejsca w praktyce będą nowo utworzonymi miejscami pracy - patrząc bowiem na listę najemców założyć można, że część z sieci (obecnych już w Skarżysku, posiadających np. swoje sklepy niecałe 450 m dalej - CH Talgo / Kaufland) po prostu zmieni lokalizację swoich sklepów.

Całkowity koszt realizacji inwestycji wyniesie ok. 10 mln EUR. Otwarcie otwarcie obiektu zaplanowano na I kwartał 2022 roku, choć inwestor zapewnia, że będzie chciał inwestycję oddać do użytku wcześniej (przed przyszłorocznym sezonem świątecznym).

 

Komentarze

0Morze może2020-11-19 12:43#68
Cytuję Mieszkaniec:
Cytat:
A co to kogo obchodzi czy to prywatny grunt i czy prywatna inwestycja!


Flip a coin ! :lol:
A kogo obchodzi Twoje zdanie.
U siebie na balkonie postaw - koniecznie ze zjeżdzalnią bez trzymanki, albo złote tarasy :lol:
MY MIESZKAŃCY :D ;-) nie zgadzamy się na to Nam na balkonie odpowiadają złote tarasy a Aqua Park u niego w piwnicy. Niech berze kredyt na swoją osobę i niech to szybko robi, bo jak nie to MY MIESZKAŃCY go rozliczymy.
I to jest nasze zdanie, zdanie na miarę naszych czasów. To byłem ja trener II klasy Wiesław Jarz..., trener drużyny MY MIESZKAŃCY.
A poza tym to, ". Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem jest szczególnym dobrem narodu." i "Słuszną linię ma nasza partia."
CD oczywiście nastąpi "jak mnie z buta zejdom".
Cytuj
+1Mieszkaniec2020-11-19 10:28#67
Cytat:
A co to kogo obchodzi czy to prywatny grunt i czy prywatna inwestycja!
Flip a coin ! :lol:
A kogo obchodzi Twoje zdanie.
U siebie na balkonie postaw Aqua Park - koniecznie ze zjeżdzalnią bez trzymanki, albo złote tarasy :lol:
Cytuj
0Morze może2020-11-18 23:07#66
Cytuję jerzyv:
Cytuję 2020:
Cytuję Morze może:
[quote name="Olo 4"]Ta inwestycja powinna zostac anulowana. Projekt zupelnie bez perspektyw, te same sklepy nic interesujacego co by przyciagnelo klienta

Ile razy takim jak Ty, trzeba tłumaczyć, że to prywatny grunt, prywatna inwestycja, robiona za prywatny kredyt, czyli za prywatne pieniądze!!!!!
Jak Twój sąsiad będzie chciał kupić sobie jamnika to mu zabronisz, bo Tobie podobają się króliki na smyczy?
Zabronisz mu pomalowania ścian w domu na biało, bo ty lubisz czarne?


A co to kogo obchodzi czy to prywatny grunt i czy prywatna inwestycja!!!! MY TEGO BADZIEWIA MAMY MNUSTWO NA KAZDYM OSIEDLU PUSTAKU!!!!!!!!!!!!!!

MY to znaczy kto? Ty, " śwagier", twój kumpel z winkla i kumpel tego kumpla z winkla?
To mnuuuuuuuuuuuuustwo :D . Jesteś wielkim miłośnikiem ortografii. Jak zwykle zresztą.
Na trzeźwo to pisałeś? Może ty z rady robotniczo żołnierskiej i przeniosłeś się w czasie z Piotrogrodu towarzyszu?
Nie pij tego więcej, bo jeszcze bardziej zaszkodzi, ale swoją drogą nieźle trzepie mózgownicę.
Skąd w PiSie tyłu wybitnych intelektualistów?
Cytuj
020202020-11-18 20:03#65
Cytuję jerzyv:
Cytuję 2020:
Cytuję Morze może:
Cytuję Olo 4:
Ta inwestycja powinna zostac anulowana. Projekt zupelnie bez perspektyw, te same sklepy nic interesujacego co by przyciagnelo klienta

Ile razy takim jak Ty, trzeba tłumaczyć, że to prywatny grunt, prywatna inwestycja, robiona za prywatny kredyt, czyli za prywatne pieniądze!!!!!
Jak Twój sąsiad będzie chciał kupić sobie jamnika to mu zabronisz, bo Tobie podobają się króliki na smyczy?
Zabronisz mu pomalowania ścian w domu na biało, bo ty lubisz czarne?

Pół żartem , pół serio to jak mówił klasyk Ford od samochodów , może wybrać kolor jaki chce pod warunkiem , że będzie CZARNY.


A co to kogo obchodzi czy to prywatny grunt i czy prywatna inwestycja!!!! MY TEGO BADZIEWIA MAMY MNUSTWO NA KAZDYM OSIEDLU PUSTAKU!!!!!!!!!!!!!!

Jerzyv ten PUSTAK to do mnie czy Olo4 , czy Morze może ?,czy ful opcja ?. Jak się nauczysz pisać MNU(Ó)STWO i przestaniesz chodzić do tego badziewia po tanie 4+4 piwo,to dopiero bierz się za komentarze.
Cytuj
0jerzyv2020-11-18 16:27#64
Cytuję 2020:
Cytuję Morze może:
Cytuję Olo 4:
Ta inwestycja powinna zostac anulowana. Projekt zupelnie bez perspektyw, te same sklepy nic interesujacego co by przyciagnelo klienta

Ile razy takim jak Ty, trzeba tłumaczyć, że to prywatny grunt, prywatna inwestycja, robiona za prywatny kredyt, czyli za prywatne pieniądze!!!!!
Jak Twój sąsiad będzie chciał kupić sobie jamnika to mu zabronisz, bo Tobie podobają się króliki na smyczy?
Zabronisz mu pomalowania ścian w domu na biało, bo ty lubisz czarne?

Pół żartem , pół serio to jak mówił klasyk Ford od samochodów , może wybrać kolor jaki chce pod warunkiem , że będzie CZARNY.


A co to kogo obchodzi czy to prywatny grunt i czy prywatna inwestycja!!!! MY TEGO BADZIEWIA MAMY MNUSTWO NA KAZDYM OSIEDLU PUSTAKU!!!!!!!!!!!!!!
Cytuj
0Nikolas2020-11-17 20:52#63
Trei srali w Real Estate... Nastepne beznadziejne sklepy szokkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cytuj
0Katarzynam2020-11-17 16:26#62
Slyszalam ze jest organizowany protest przeciw budowaniu tego obiektu
Cytuj
0none2020-11-17 16:22#61
Cytuję Morze może:
Cytuję Olo 4:
Ta inwestycja powinna zostac anulowana. Projekt zupelnie bez perspektyw, te same sklepy nic interesujacego co by przyciagnelo klienta

Ile razy takim jak Ty, trzeba tłumaczyć, że to prywatny grunt, prywatna inwestycja, robiona za prywatny kredyt, czyli za prywatne pieniądze!!!!!
Jak Twój sąsiad będzie chciał kupić sobie jamnika to mu zabronisz, bo Tobie podobają się króliki na smyczy?
Zabronisz mu pomalowania ścian w domu na biało, bo ty lubisz czarne?


panie prezydencie proponuje odwiedzic wlasy gabinet w urzedzie a nie siedziec i pisac komentarze jak nie tu to na facebooku!!!!
Cytuj
+120202020-11-16 21:54#60
Cytuję Morze może:
Cytuję Olo 4:
Ta inwestycja powinna zostac anulowana. Projekt zupelnie bez perspektyw, te same sklepy nic interesujacego co by przyciagnelo klienta

Ile razy takim jak Ty, trzeba tłumaczyć, że to prywatny grunt, prywatna inwestycja, robiona za prywatny kredyt, czyli za prywatne pieniądze!!!!!
Jak Twój sąsiad będzie chciał kupić sobie jamnika to mu zabronisz, bo Tobie podobają się króliki na smyczy?
Zabronisz mu pomalowania ścian w domu na biało, bo ty lubisz czarne?

Pół żartem , pół serio to jak mówił klasyk Ford od samochodów , może wybrać kolor jaki chce pod warunkiem , że będzie CZARNY.
Cytuj
+3Mieszkaniec2020-11-16 21:13#59
@Morze może
Najgorsze w tym wszyatkim jest to, że do takiego poziomu, cynicznie, celowo zniża się ktos kto kandyduje w wyborach albo uwaga - juz jest u władzy.
Po prostu schlebia takiemu poziomowi, przyjmuje to za wykładnię, dostosowuje się dopasowuje, bo chce byc wybrany tu i teraz albo na następną kadencję.

Z takich miejsc normalnie, zdrowo myslący człowiek albo wyprowadza się albo kompletnie ignoruje otoczenie po pewnym czasie.

To jest równia pochyła. Zmierza do dna, i to we wszystkich wymiarach.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Pożar lakierni w zakładzie stolarskim w Suche…

Opublikowano: 04.12.2020 18:44

Komentarzy: 0

Mikołaj z prezentami w Muzeum im. Orła Białeg…

Opublikowano: 04.12.2020 18:26

Komentarzy: 1

„Bezpieczna droga do szkoły 2020” - konkurs p…

Opublikowano: 04.12.2020 17:29

Komentarzy: 0

Wpadł jak śliwka w kompot

Opublikowano: 04.12.2020 17:08

Komentarzy: 0

„Stop koronawirusowi” – do skarżyskich jednos…

Opublikowano: 04.12.2020 17:02

Komentarzy: 0

Skatepark będzie oddany dopiero w marcu 2021…

Opublikowano: 03.12.2020 19:05

Komentarzy: 4

Zabrał, wyszedł, nie zapłacił

Opublikowano: 03.12.2020 15:24

Komentarzy: 0

Jak wybrać kuchenkę gazową?

Opublikowano: 03.12.2020 13:41