30.10.2020 Ostatnia aktualizacja 17:39, 29.10.2020

Ognisko koronawiursa w DPS przy ul. Ekonomii

Autor:
Starostwo Powiatowe
Opublikowano: 09 Paź 2020
Oceń:
1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Starostwo Powiatowe w Skarżysku - Kamiennej informuje, że w Domu Pomocy Społecznej „Centrum Seniora” w Skarżysku-Kamiennej wystąpiło ognisko koronawirusa. Pozytywny wynik potwierdzono u 12 osób – 6 pracowników i 6 pensjonariuszy.

Sytuacja w DPS jest pod kontrolą, wdrożone zostały odpowiednie procedury. Zakażeni pracownicy Centrum Seniora decyzją Sanepidu objęci zostali kwarantanną domową, pensjonariusze natomiast przebywają na terenie DPS i są odizolowani od osób zdrowych

 




Komentarze

0bezogródek2020-10-12 14:18#9
Takie mamy społeczeństwo tak wychowane i to nie przez PiS raczej przez to ,że pokolenia były kształcone w innym systemie.
Cytuj
+12Do Veny2020-10-12 14:13#8
Powiedz mi jak to jest- prezydent na kwarantannie i ma gdzieś że u niego w urzędzie coraz więcej przypadków zakażenia i coraz więcej pracowników na kwarantannie. Ludzie się kruszą, a ci co zostali siedzą w ciasnych pokojach gdzie nie ma mowy o zachowaniu dystansu. Dlaczego urząd miasta nie przeszedł na prace zdalną tak jak powiat ? Wiosną się dało, gdy nie było żadnych zakażeń a teraz się nie da ? Gdzie jest prezydent ? Gdzie jest sekretarz miasta ? Gdzie jest gość od zarządzania kryzysowego ?? Czy ktokolwiek jest w stanie podjąć odpowiednie decyzje czy czekacie aż stanie sie tragedia ? Zawiodłem się na Kronigu, żaden z niego prezydent. To nie jest pora na lansowanie się z pieskami gdy ludzie drżą o zdrowie swoje i rodzin.
Cytuj
+7Vena2020-10-12 09:14#7
Powiedzcie mi jak to jest : bobas jest naa kwarantannie, czyli bobasowa chyba też. A ja w sobotę widziałam ich kabriolecik na ulicy. Co prawda nie wiem kto siedział za kierownicą ale nie podejrzewam żeby ktoś miał zaszczyt prowadzić ich samochód
Cytuj
+16Doktor Żywago2020-10-11 14:24#6
Zobaczcie gdzie i jak leczą się działacze pis. Wtedy zrozumiecie o co tu chodzi. Zobaczcie też jak i gdzie leczą się biskupi. Pewnie czekają w tych karetkach przed Sorem na przyjęcie :-) I ciekawe dla kogo zabraknie respiratora......
Cytuj
+7@2020-10-11 13:18#5
Cytuję Siostra Oddziałowa:
Szkoda ludzi. W naszych szpitalach już brakuje miejsc a to dopiero październik. Nawet jak łóżka się znajdą to kto tam będzie chciał pracować? Za te śmieszne pieniądze to lepiej już być na zasiłku. Pracowałam w dps i w szpitalu jako pielęgniarka i nikt mi nie wmówi, że panują nad sytuacją. Rząd kłamie. Zwykła grypa nas



Tylko czy to kłamców z pis interesuje? Oni mają swoje miliony i pomoc a my szarzy ludzie, do piachu !

Tu trzeba nadmienić że to Polacy biedacy głosowały na PIS
Cytuj
+18Siostra Oddziałowa2020-10-11 12:16#4
Szkoda ludzi. W naszych szpitalach już brakuje miejsc a to dopiero październik. Nawet jak łóżka się znajdą to kto tam będzie chciał pracować? Za te śmieszne pieniądze to lepiej już być na zasiłku. Pracowałam w dps i w szpitalu jako pielęgniarka i nikt mi nie wmówi, że panują nad sytuacją. Rząd kłamie. Zwykła grypa nas rozwalała w szpitalach w zime a corona to taka grypa x100. Skutki będą też x100. Tylko czy to kłamców z pis interesuje? Oni mają swoje miliony i pomoc a my szarzy ludzie, do piachu !
Cytuj
+22Mieszkaniec2020-10-11 08:42#3
Sytuacja jest dramatyczna, szpital w Starachowicach nie przyjmuje pacjentów, szpitale w Kielcach też, nie ma gdzie wozić chorych z koronawirusem, ale wszystko jest pod kontrolą...masakra...
Cytuj
+24Stan2020-10-10 21:46#2
Za 2 tygodnie w naszym mieście będzie armageddon.Sami zobaczycie.Zero dystansu w sklepach,maski na brodzie, co rusz to informacja,ze w kolejnym miejscu jest osoba zakażona.to kolejna szkoła, DPS,a więc coraz więcej osób z kontaktu.A tymczasem.......Spotykam znajomych,którzy wypakowują zawartośc bagażnika drugiego samochodu(sama żywność).Sami mowią że,zostali wysłani na kwaranntannę.Nie wiedzą,czy są zakażeni,ale całą rodziną buszowali po sklepach.Oby byli zdrowi.Życzę im tego, a przy okazji nam wszystkim!
Cytuj
+22apostoł mateusz2020-10-10 11:50#1
Jaki wirus...przecież on w odwrocie od lipca.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Pokazano wytyczne do projektu MPZP Górna Kolo…

Opublikowano: 29.10.2020 18:00