18.02.2020 Ostatnia aktualizacja 18:47, 17.02.2020
  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5

Będzie zmiana na stanowisku dyrektora MCK

Autor:
I. Szwagierek (UM Skarżysko)
Opublikowano: 05 Lut 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W związku ze złożeniem przez dotychczasową dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku wniosku o rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron, od 5 lutego obowiązki dyrektora jednostki pełni pani Grażyna Majewska.

Wkrótce ogłoszony zostanie konkurs na to stanowisko. Informacja zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta.

Grażyna Majewska, która przez wiele lat kierowała miejskimi jednostkami oświatowymi, obowiązki dyrektora Miejskiego Centrum Kultury będzie pełniła do czasu wyłonienia nowego dyrektora w drodze konkursu.


Komentarze

+9LESZEK WRÓĆ2020-02-07 17:04#16
Sławuś vel "@" teraz masz nową funkcję korektora w wylęgarni biznesu?
Cytuj
0@2020-02-07 08:11#15
Cytuję JennaJameson:
Jak wiemy cwana posłanka PO rządzi w naszej Radzie, bo ma tam sporą ilość swoich, więc jak myślicie, skąd będzie pochodził kolejny fachowiec? :D
Ale kto wie co przyniesie przyszłość. Znikną dmuchańce? Ferie i wakacje zostaną na reszcie zorganizowane na co najmniej takim poziomie jak to robią Mostki, Bliżyn,. Suchedniów a szczególnie Starachowice??

Bobas nie ma ruchu, musi robić co karzą. Miejmy nadzieję że nowy kandydat wyłoni się jeszcze przed planowaną delegacją Bobasa do Norwegii (!). Więcej informacji wkrótce! :D

Ciekawe jak potoczą się losy pewnej kierowniczki koordynatorów...? Jest do ruszenia? :D

?
"na reszcie" - nareszcie
"co karzą" -co każą
:lol:
Cytuj
+31LESZEK WRÓĆ2020-02-06 21:34#14
Entliczek pentliczek czerwony stoliczek na kogo wypadnie na tego bęc!
Iwonka? Dodświadczenie ma. Liste podpisać umie. No bo chyba nie Jacek? Nie, nie Jacunio dmucha pompowańce.
Janek? , eeee Janek H2O więc już nie da rady.
Adaś! Tak to musi być Adaśko!
E nie, Adanio ma atrybut w postaci pieczątki, to i tak za dużo na jego głowinę.
Eh nie wiem :(
Leszek wróć!
Cytuj
+20JennaJameson2020-02-06 21:21#13
Jak wiemy cwana posłanka PO rządzi w naszej Radzie, bo ma tam sporą ilość swoich, więc jak myślicie, skąd będzie pochodził kolejny fachowiec? :D
Ale kto wie co przyniesie przyszłość. Znikną dmuchańce? Ferie i wakacje zostaną na reszcie zorganizowane na co najmniej takim poziomie jak to robią Mostki, Bliżyn,. Suchedniów a szczególnie Starachowice??

Bobas nie ma ruchu, musi robić co karzą. Miejmy nadzieję że nowy kandydat wyłoni się jeszcze przed planowaną delegacją Bobasa do Norwegii (!). Więcej informacji wkrótce! :D

Ciekawe jak potoczą się losy pewnej kierowniczki koordynatorów...? Jest do ruszenia? :D
Cytuj
-7plastyk2020-02-06 09:51#12
Cytuję Tomasz Z.:
Znow bedzie wyjety z TECZKI PSLowiec


nie no lepiej żeby obsadzali tylko PISOWCÓW od sprzataczek po sędziów KRS i Trybunału ...
Cytuj
+28Mieszka2020-02-06 09:01#11
Znając rzeczywistość tego miasta na kierownicze stanowiska mianowani są ludzie bez kwalifikacji i wiedzy. Podejrzewam że nowym dyrektorem zostanie ktoś bez pojęcia tylko po znajomości. To jest cyrk i posmiewisko co się dzieje w tym mieście. Można podać tu przykłady spółek miejskich gdzie prezesami, dyrektorami są tacy nieudacznicy że jednostki te są coraz gorsze i przynoszą coraz większe straty. Paradoks że dostają pensje i nagrody jakby dobrze zarządzali a psują po całości. Jaki Pan taki kram.
Cytuj
+10Uważam, że2020-02-06 07:18#10
Cytuję ciekawy-nieuważny:
Cytuję Ciekawy 111:
Kolejny dyrektor będzie przywieziony w teczce z polecenia partyjnego? Dlaczego nie mamy w mieście dyrektorów co coś chcą zrobić dla jednostki którymi kierują?

W muzeum widać bardzo pozytywną zmianę po obsadzeniu Pana Bienia.

Bardzo pozytywna zmianę było widać po nagrodach w byłym Gimnazjum nr 2
Cytuj
+12anha2020-02-05 22:07#9
Poczekamy, zobaczymy ...coś może zabrakło funduszy i trzeba się podeprzeć :) Naprawdę ciekawi mnie kto zostanie Szefem MCK :)
Cytuj
-13ciekawy-nieuważny2020-02-05 20:45#8
Cytuję Ciekawy 111:
Kolejny dyrektor będzie przywieziony w teczce z polecenia partyjnego? Dlaczego nie mamy w mieście dyrektorów co coś chcą zrobić dla jednostki którymi kierują?

W muzeum widać bardzo pozytywną zmianę po obsadzeniu Pana Bienia.
Cytuj
+29kurak2020-02-05 20:45#7
Grażyna Majewska czyli pierwszy klakier na fb KK
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Unikatowa wystawa Pisma Świętego „Od pergamin…

Opublikowano: 17.02.2020 19:43