22.01.2020 Ostatnia aktualizacja 17:55, 25.01.2020

W niedzielę odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor:
skarzysko24.pl
Opublikowano: 09 Sty 2020
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Kolejny już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Celem tegorocznego finału będzie pozyskiwanie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Tradycyjnie już w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędą się koncerty zespołów, licytacje gadżetów, stoiska z różnościami i wiele innych atrakcji zakończonych "Światełkiem do nieba". Impreza rozpocznie się o godzinie 15.30.

W MCK od dziesiątków lat działa sztab wspomagający WOŚP, którego szefem i założycielem jest Rafał Kamiński. Około 300 wolontariuszy zarejestrowanych w skarżyskim sztabie, ruszy w niedzielę w teren z puszkami, do których będą zbierać datki na rzecz WOŚP.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału!

PLAN FINAŁOWEGO KONCERTU W MCK

Start - godz. 15:30

Zespół młodzieżowy „SEVERAL”
Zespół taneczny Butterfly
Zespół młodzieżowy „THE BUSKERS”
Soliści:Urszula Cywińska,Martyna Pawłowska, Julia Sokołowska, Oliwia Kasińska,Julia Wiśnios
Teatr Tańca Art DANCE
„PERŁY z LAMUSA”
Zespół taneczny „THE 50 FIVE”
Zespół „OLD MARINNERS”
AUKCJA – licytacja gadżetów z WOŚP i rzeczy przekazanych przez LUDZI DOBREJ WOLI
Bufet, stoiska, atrakcje dla dzieci i nie tylko
ŚWIATEŁKO DO NIEBA - godz. 20:00



Komentarze

-1Mój Nick2020-01-14 16:48#9
Cytuję Wiesiu:
(...) A do godziny 15-tej to w mieście Orkiestra zamiast grać, chyba spała?

Brawo! W końcu Wiesiu napisałeś to o czym myśli większość ludzi. Brawo!
Cytuj
-5Wiesiu2020-01-13 12:07#8
Cytuję @:
Cytuję handzia55:
Na Kamiennej, pierwszy raz od niepamiętnych czasów, nie spotkałam ani jednego wolontariusza WOŚP. Specjalnie nadłożyłam drogi, przeszłam koło kościoła i w co bardziej ruchliwych miejscach i nic... Kasę wpłaciłam przez internet ale serduszka nie będę miała :sad:

Bo wolontariuszami byli zawsze uczniowie Gimnazjum nr1 które zostało zlikwidowane przez "dobrą zmianę"i przez to tamtejszy Sztab przestał istnieć


To nie jest wytłumaczenie.
Zlikwidowano gimnazjum, ale budynek nadal stoi. To samo się tyczy sztabu, który był w Gim. nr 1.
Sztab tworzą ludzie. Gdzie ci ludzie, którzy w tamtejszym sztabie się udzielali? Gdzie ci wolontariusze? Ich też zlikwidowano? Wyjechali, wymarli, a może im się odechciało?
Poza tym w mieście chyba był jakiś sztab główny, do którego zdawali relację (i raport kasowy) te pomniejsze sztaby? Otóż organizacja tego głównego sztabu to nie tylko porażka, ale tragedia!
Nikt nic nie wie, gdzie są wolontariusze? ilu ich jest?, gdzie może babcia z dziadkiem (która nie ma internetu) się udać i wpłacić do puszki odliczone pieniążki?
Imprezy, pokazy, licytacje itp. działania w MCK dopiero od godz. 15-tej ... na dodatek nie rozreklamowane w mieście (brak plakatów). A do godziny 15-tej to w mieście Orkiestra zamiast grać, chyba spała?
Cytuj
+8@2020-01-12 17:58#7
Cytuję handzia55:
Na Kamiennej, pierwszy raz od niepamiętnych czasów, nie spotkałam ani jednego wolontariusza WOŚP. Specjalnie nadłożyłam drogi, przeszłam koło kościoła i w co bardziej ruchliwych miejscach i nic... Kasę wpłaciłam przez internet ale serduszka nie będę miała :sad:

Bo wolontariuszami byli zawsze uczniowie Gimnazjum nr1 które zostało zlikwidowane przez "dobrą zmianę"i przez to tamtejszy Sztab przestał istnieć
Cytuj
+4Mój Nick2020-01-12 13:16#6
Menago zrobił rondo WOŚP a na ulicach pustki. Nie ma wolontariuszy. Ale wstyd.
Cytuj
+4Mój Nick2020-01-12 11:54#5
Cytuję handzia55:
Na Kamiennej, pierwszy raz od niepamiętnych czasów, nie spotkałam ani jednego wolontariusza WOŚP. Specjalnie nadłożyłam drogi, przeszłam koło kościoła i w co bardziej ruchliwych miejscach i nic... Kasę wpłaciłam przez internet ale serduszka nie będę miała :sad:

Zachodnie to samo
Cytuj
+4handzia552020-01-12 10:10#4
Na Kamiennej, pierwszy raz od niepamiętnych czasów, nie spotkałam ani jednego wolontariusza WOŚP. Specjalnie nadłożyłam drogi, przeszłam koło kościoła i w co bardziej ruchliwych miejscach i nic... Kasę wpłaciłam przez internet ale serduszka nie będę miała :sad:
Cytuj
+11Dudała2020-01-11 20:41#3
Od początku swej działalności WOŚP zebrała od 1mld zł, a partia pis własnie przekazała TVP tyko na 2020 rok kwotę JEDEN MILIARD DZIEWIĘĆSET MILIONÓW ZŁOTYCH, celem skuteczniejszego prania mózgów CIEMNEGO LUDU.
Rozumiecie jaka to jest skala? WOŚP działa od 1993 roku!
Cytuj
-2Maro sko2020-01-10 17:53#2
Z drugiej strony. Chyba nie w tym mieście.. klerykalny patriarchat. Ale jak najwieksze TAK!!!
Cytuj
0bezogródek2020-01-09 14:25#1
Bardzo dobra decyzja.Wszyscy ponad podziałami powinni wspierać takie cele jakie realizuje WOŚP.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

100 urodziny pani Lucyny Zatorskiej z Kopci

Opublikowano: 21.01.2020 17:24