30.06.2022 Ostatnia aktualizacja 08:53, 30.06.2022

Nowy klub fitness Silver Gym już otwarty

Autor:
skarzysko24.pl
Opublikowano: 09 Wrz 2019
Oceń:
2.5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W weekend odbyły  się dni otwarte nowo powstałego klubu fitness w Skarżysku- Kamiennej Silver Gym przy ul. Sokolej 2 (Galeria PatJo).  Klub cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób dorosłych jak i dzieci. W Silver Gym znajdują się gabinety ACTIV- MED oferujące zabiegi z zakresu fizjoterapii i masażu oraz dietetyki.

Podczas dni otwartych osoby zainteresowane mogły bezpłatnie skorzystać z oferty klubu, poćwiczyć na nowoczesnym sprzęcie, uczestniczyć w pokazowych zajęciach grupowych oraz poznać kadrę siłowni. Dodatkowo klienci mogli skorzystać z darmowych konsultacji treningowych Silver Gym oraz skorzystać zabiegów oraz konsultacji dietetycznych w gabinecie ACTIV-MED.

Podczas drugiego dnia w Silver Gym pojawili się zaproszeni goście specjalni, który byli do dyspozycji klubowiczów. Opowiadali m.in. o motywacji do treningu, przygotowaniach zawodnika kulturystyki do startu w zawodach oraz przedstawiony został pokaz pozowania kulturystycznego.

Gośćmi specjalnymi byli: Przemysław Nowak, Przemysław Majewski oraz Paweł Sutowicz.

Silver Gym to nowoczesna siłownia, spełniająca najwyższe standardy oraz rozwiązania treningowe. Profesjonalna kadra zadba o każdą osobę, która chce zadbać o swoją sylwetkę oraz zdrowie.To jedyne takie miejsce w okolicy, które oferuje nowoczesny sprzęt do ćwiczeń, między innymi:

- Interaktywne bieżnie podłączone do Internetu z możliwością oglądania wideo w 4K
- Maszyny izotoniczne
- Maszyny typu hammer
- Strefa wolnych ciężarów
- Podesty do wolnych ciężarów
- Klatka/ box do ćwiczeń

Szeroki grafik zajęć grupowych skierowany jest do osób w każdym wieku o różnej intensywności treningowej.Ponadto w ofercie znajdują się zajęcia gimnastyczne oraz taneczne dla dzieci, zajęcia dla osób dorosłych, sztuki walki- muay thai, zajęcia dla kobiet oraz osób starszych.

W klubie zastosowano wiele udogodnień dla osób trenujących tj. klimatyzowane pomieszczenia,  osobna sala do treningu personalnego, wyposażenie do treningu siłowego, wyposażenie do treningu przygotowania motorycznego sportowców oraz parking przy samej siłowni.

Klub znajduje się w świetnej lokalizacji – przy dworcu PKP, bus oraz w pobliżu przystanków autobusowych, co znacznie ułatwia dostęp do klubu, szczególnie dla osób spoza Skarżyska.

Więcej informacji o klubie znajduje się na stronie: https://silvergym.net/ 

 
_______________________Artykuł sponsorowany

Komentarze

0Ooop2019-09-13 16:25#8
Cytuję Nieznany/na:
Bez sensu, siłownia jak każda inna, sprzęt za Milion ? Nie potrzebuje by zrobić dobry trening.. Wyrzucone pieniądze w błoto, może jest zainteresowanie ale jak długo rok,dwa.? Moim zdaniem tu chodzi o coś innego.. Pokazać innym że mnie stać..

Też coś mi się tak wydaje ..
Cytuj
+3Moim Zdaniem2019-09-12 17:33#7
Brawa za inicjatywę :) Szkoda, że drożej niż w innej siłowni. Powodzenia :)
Cytuj
-3Nieznany/na2019-09-12 16:25#6
Bez sensu, siłownia jak każda inna, sprzęt za Milion ? Nie potrzebuje by zrobić dobry trening.. Wyrzucone pieniądze w błoto, może jest zainteresowanie ale jak długo rok,dwa.? Moim zdaniem tu chodzi o coś innego.. Pokazać innym że mnie stać..
Cytuj
-1Bodbor2019-09-10 13:32#5
Cytuję Joko:
Ten sam cel osiągnę na sprzęcie w piwnicy.za darmo.

Ale nikt Cię nie będzie widział, a tu chodzi o to żeby się pokazać.
Cytuj
-4tatarata2019-09-10 10:57#4
i róbta co chceta a potem garstka zostanie,pazerność to zniszczy i nieumiejetność zaiteresowania ludzi tak jak w innych miejscach pany co nie pozwola sobie na mówienie na ty a nie ucza szybko bo co by uczyli za dwa lata a tak to kasa leci a głąb po pseudoterningach nic nie umie .
Cytuj
0MaciejO2019-09-09 22:16#3
Świetne miejsce i profesjonalna kadra! Oby tak dalej!
Cytuj
+3boratzboru2019-09-09 14:13#2
i fitnes w kombinacie właśnie przestał istnieć
bravo że wam się chciało coś takiego zrobić w tym mieście
Cytuj
+8Joko2019-09-09 13:33#1
Ten sam cel osiągnę na sprzęcie w piwnicy.za darmo.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl