28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

W niedzielę odbędzie się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor:
MB
Opublikowano: 09 Sty 2019
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Kolejny już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Celem tegorocznego finału będzie pozyskiwanie środków „na zakup nowoczesnego sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Tradycyjnie już w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędą się koncerty zespołów, licytacje gadżetów, stoiska z różnościami i wiele innych atrakcji zakończonych "Światełkiem do nieba". Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00.

W MCK od dziesiątków lat działa sztab wspomagający WOŚP, którego szefem i założycielem jest Rafał Kamiński. Około 220 wolontariuszy zarejestrowanych w skarżyskim sztabie, ruszy w niedzielę w teren z puszkami, do których będą zbierać datki na rzecz W O Ś P.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Skarżysku-Kamiennej zacznie grać od piątku. Tego dnia tradycyjnie już w Zespole Szkół Publicznych nr 1 (Gimnazjum nr 1 i SP 13) przy ul. Sezamkowej 23 odbędzie się aukcja gadżetów oraz sprzedaż ciast na rzecz WOŚP.  

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję zbiórki pieniędzy w ramach WOŚP!  

Program imprezy organizowanej w Miejskim Centrum Kultury:

I Blok

Godzina: 16:00

Zespół "SEVERAL", Grupa akrobatyczna MCK, Solistki ze Szkoły Podstawowej nr 2, ART DANCE Juniorek + ART DANCE Kids, Break Dance "BŁĄD SYSTEMU"

II Blok

Godzina: 17:00- AUKCJA

Godzina: 17:20

ART DANCE, ART DANCE 2 + Teatr Tańca ART DANCE, Solistki z Gimnazjum nr 2, Zumba, ART DANCE - "Świąteczna Niespodzianka - Artyści dzieciom.."

III Blok

Godzina:18:00 - "Gr. Art. "Perły z Lamusa"

Godzina:18:15
- AUKCJA

Godzina:18:35

Gr. Art. "Perły z Lamusa", Zumba, Zespół "Old Marinners"

Godzina:19:15
- AUKCJA

Godzina:19:35 - Zespół "Old Marinners"

Godzina:20:00
- ŚWIATEŁKO DO NIEBA
 

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl