19.01.2019 Ostatnia aktualizacja 13:23, 19.01.2019

Koalicja w Radzie Powiatu Skarżyskiego zawiązana

Autor:
MB
Opublikowano: 06 Lis 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
We wtorek cześć z radnych Rady Powiatu Skarżyskiego w kadencji 2018-2023 podpisało porozumienie koalicyjne mające być podstawą do tworzenia dziesięcioosobowej większości (w dziewiętnastoosobowej radzie). 

W dokumencie znalazło się stwierdzenie, że koalicja powstaje dla dobra mieszkańców i z dbałości o harmonijnyy rozwój "małej ojczyzny". Swoje podpisy pod porozumieniem złożyli m.in.: Tadeusz Bałchanowski, Artur Berus, Bożena Bętkowska, Katarzyna Bilska, Adam Ciok, Jacek Jeżyk, Barbara Kocia,  Anna Leżańska, Emil Tokarczyk i Tomasz Wąsowski.
 



Komentarze

0woj2018-11-10 00:32#20
Do uwolnicorke cytuję "Amerykę żeś odkrył ....
I już widzę jak takie pisowskie Końskie otrzymają 100 mln a Skarżysko 0 mln.
To będzie prokuratura, cba i NIK w Urzedzie Marszałkowskim wyjaśniał sprawę!
Poza tym WOJEWODA pisowska przez 4 lata tez pieniądze dawała NIE PISOWSKIEMU Prezydentowi więc po raz kolejny powtarzam: TRZEBA UMIEĆ PRZEGRYWAĆ!"
Poziom agresji i jadu jaki ci się leje (typowe dla KODorasty) nie pozwala uruchomić myślenia. Wojewoda nie dzieli środków UE daje jedynie dotacje, wbij to sobie między uszy .Środki UE o tej pory przez Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Regionalnego dzielił marszałek województwa Adam Jarubas,.który zawsze sprzyjał inwestycjom realizowanym przez ludzi związanych lub sprzyjającym PSL Poza tym już widzę jak urzędy i służby podległe obecnej władzy będą robić dym w miejscu gdzie rządzą ... nie rozśmieszaj mnie
Cytuj
-2mirka2018-11-09 12:32#19
Cytuję Born in Skarland:
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!"
....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego ( w świętokrzyskim samodzielnie rządzi PIS) .... wiec poczytaj trochę zamiast się głupio mądrować


jak będą tak skutecznie dzielić pieniądze unijne jak budują nowe drogi i ogłaszają przetargi na nie to nikt nic nie dostanie tylko UE trzeba będzie oddać wszystko
Cytuj
0uwolnicorke2018-11-09 12:31#18
Cytuję Born in Skarland:
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!"
....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego ( w świętokrzyskim samodzielnie rządzi PIS) .... wiec poczytaj trochę zamiast się głupio mądrować



Amerykę żeś odkrył ....
I już widzę jak takie pisowskie Końskie otrzymają 100 mln a Skarżysko 0 mln.
To będzie prokuratura, cba i NIK w Urzedzie Marszałkowskim wyjaśniał sprawę!
Poza tym WOJEWODA pisowska przez 4 lata tez pieniądze dawała NIE PISOWSKIEMU Prezydentowi więc po raz kolejny powtarzam: TRZEBA UMIEĆ PRZEGRYWAĆ!
Cytuj
+4NGOsy2018-11-08 15:47#17
Cytuję Born in Skarland:
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!"

....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego

Nie wszystkie... i nie wyłącznie.
Funduszem Norweskim zarządzać będą organizacje pozarządowe, na co się PiS bardzo zeźlił, bo już chcieli łapy na tych milionach położyć, a tu doopa. Taki Gliński jest rozczarowany, że nie może tych pieniędzy wydawać, bo już w myślach miał rozpiskę ile, komu i za co je przeleje.
Cytuj
-3Born in Skarland2018-11-08 14:27#16
Do "uwolnicorke" cytuję "A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!"
....No tak się dziwnie składa, że dzielenie funduszy unijnych dla samorządów i opiniowanie projektów dofinansowywanych z UE jest w kompetencji wyłącznie rządu i Urzędu Marszałkowskiego ( w świętokrzyskim samodzielnie rządzi PIS) .... wiec poczytaj trochę zamiast się głupio mądrować
Cytuj
+15uwolnicorke2018-11-08 07:39#15
Cytuję Naiwni:
Jestescie naiwni. Taki uklad szybko sie rozsypie. Berus nie jest na tyle sprawnym politykiem by dobrze tym wszystkim zarządzać. I przypominam że bez wsparcia pisu powiat leży i kwiczy zreszta tak jak i miasto. A PiS juz nie bedzie naiwny. Zero kasy dla Ukladow. Zmijewski cos na ten temat wie jak musiał zabiegac by kasa na drogi z SUW byla.


Berus przynajmniej demencji starczej nie ma!
A pisiory łaski nie robią!
Bzdury piszesz i tyle bo jednej wielkiej pisowskiej porażki znieść nie możesz!
Cytuj
-4Faful2018-11-07 13:57#14
Brawo... Żmijewski przez 4 lata ciągnął za uszy Berusa, Leżańską i Bilską a teraz ta trójka serdecznie mu podziękowała - nieładnie. Ale to mały pikuś przy tym co zrobił Bałchanowski, który został radnym z niskim wynikiem tylko dlatego że pociągnął go Żmijewski - nieładnie.
Także analizując fundamenty na których zbudowana jest ta koalicja i jakoś lepiszcza którym jest spojona to będzie bardzo fajny zarząd i rządy w powiecie.
My wyborcy cieszymy się, bo podobno od nowej kadencji sesje mają być relacjonowane na żywo w internecie... będzie komedia za friko:)
Cytuj
+5bąbel2018-11-07 13:14#13
Najlepiej wyszedł Pan Jeżyk wchodząc na miejsce wyborczej oszustki. Ale jakby na to nie patrzeć niesmak pozostaje ! Szkoda tylko że w takim stylu ludzie pchają się i dostają do władzy !
Cytuj
+4Jerry m2018-11-07 12:59#12
Uważam że bardzo merytoryczna koalicja. Poradzą sobie tym bardziej że za rok wybory do Sejmu i PIS myślę że przegra. Życzę powodzenia nowej władzy Panu Berus i Pani Bilskiej
Cytuj
0Naiwni2018-11-07 11:46#11
Jestescie naiwni. Taki uklad szybko sie rozsypie. Berus nie jest na tyle sprawnym politykiem by dobrze tym wszystkim zarządzać. I przypominam że bez wsparcia pisu powiat leży i kwiczy zreszta tak jak i miasto. A PiS juz nie bedzie naiwny. Zero kasy dla Ukladow. Zmijewski cos na ten temat wie jak musiał zabiegac by kasa na drogi z SUW byla.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Obchody 156. rocznicy wybuchu Powstania Stycz…

Opublikowano: 19.01.2019 13:47