14.11.2018 Ostatnia aktualizacja 17:20, 13.11.2018

Wybory samorządowe 2018: Wyniki wyborów. Za dwa tygodnie dogrywka - to już pewne!

Autor:
MB
Opublikowano: 22 Paź 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Wczoraj odbyły się wybory samorządowe, podczas których wybieraliśmy m.in. radnych: Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej, Rady Powiatu Skarżyskiego i Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, a także Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej. 

Poniżej prezentujemy pierwsze nieoficjalne wyniki pierwszej tury wyborów na prezydenta miasta (dane z wszystkich OKW):



Powyższe wyniki głosowania (choć nadal nieoficjalne) oznaczają, że już 4 listopada udamy się po raz kolejny do urn.




Komentarze

0Grzegorz L2018-10-25 00:16#26
Jak oddać głos na kogoś kto daje do plakatu wyborczego zdjęcie sprzed lat na którym brakuje połowy obecnej twarzy. Przecież to nieuczciwe. Kwaśniewski zawsze się odchudzał przed wyborami i nie pił!
Cytuj
+7cinek2018-10-24 09:03#25
DES -PA-PA SITO
Panie Kronig !
Cytuj
+5majster2018-10-23 20:07#24
"jestem ciekawy dogrywki,ale mam przeczucie,że dojdzie do zmiany prezydenta,bo w Skarżysku tylko jeden rządził przez dwie kadencje. ...... Nazywał się Roman Wojcieszek, który miał na swoim koncie masę inwestycji, które przez lata będą służyć mieszkańcom.

Się polityków nabrałooo hoho a księgowych?...jeszcze więcej. Tyle, że wioskowych.
Tym politykom wiejskim przypomnę, że rząd PiS kilkuset jeżeli nie kilka tysięcy razy więcej wydał i nadal wydaje nasze pieniądze na propagandę w tvPiS, TvpInfopis oraz na gazety o zasięgu ogólnopolskim. Niestety obecny premier łże jak w tej "swojej" tv aż musiał prostować za nasze pieniądze. Widzisz jakąś różnicę czy jesteś tylko zafajdolonym hipokrytą? Miało być 500 zł na każde dziecko. No to poPiSz się teraz wiedzą ile z tego zostało.
Cytat" Jest to też program niesprawiedliwy: zwykle nie mogą z niego skorzystać rodzice samotnie wychowujące jedynaków, a bez problemu pieniądze wypłacane są zamożnym z kilkorgiem dzieci." Ale miss Szydło zapowiadała na każde. Rozumiesz słowo każde i że zostało z tego kłamstwo? Nie mam wątpliwości, że jesteś na tyle przekręcony politycznie, że nie zrozumiesz tego nigdy. I jeszcze nazywasz się "optymista".
Tym wszystkim księgowym od PiS którzy uważają, że te inwestycje w pierdoły to kosztowały tyle ile miasto w owym czasie zapłaciło zadam zadanie domowe.
Wyliczcie wioskowi "księgowi" razem z audytorami wątpliwego autoramentu JAKI BĘDZIE KOSZT TYCH WSZYSTKICH INWESTYCJI z chwilą spłaty ostatniej transzy długu miasta w części przypadającej na konkretne działanie. Wicie? Na pewno nie wicie. Nawet Morawiecki nie wi i cały toruński uniwersytet. Nikt tego nie wi.
Nie chcę być pesymistą ale wszystko wskazuje, że by zrobić coś w mieście trzeba odsuwać w czasie spłatę część długu, spłacać co się musi a to co zostanie w budżecie mądrze wydawać. Parki linowe niech budują prywatni inwestorzy. Oni dokładnie obliczą czy to się opłaci.
Więcej rozumu więc życzę przy pisaniu.
Cytuj
-6Obserwator_Sko2018-10-23 10:47#23
Myślicie, że tak łatwo odgonicie ich od koryta?
Cytuj
+23Kpt Żbik2018-10-23 09:40#22
Miasto prywatne Konrada Kroniga i jego kolegów z piaskownicy powoli się kończy.
Każdy głos jest ważny, by się wreszcie pozbyć tych szkodników!
Cytuj
+11optymista2018-10-23 07:59#21
Cytuję Zimny lipiec:
Cytuję Tadek:
W drugiej turzy wszyscy chodźmy na wybory i wybierzmy Mariusza Bodo. Kampania STOP pijaństwu i jeżdżenia po świecie za nasze!


Tadek, niezły z Ciebie prowokator. Wiesz doskonale, ze to wybór między dżumą i cho….rą. A na marginesie skoro twierdzimy, że KK to kiepski prezydent to PIS przy tej całej ogólnopolskiej propagandzie miał wyjątkową okazję, żeby go zdetronizować. Zawsze broniący ma gorzej, bo jest oceniany z tego co zrobił, a nowy kandydat jest jak "tabula rasa" i ma ułatwione zadanie. Wystarczy dobrze zaprezentować się na tle urzędującego rywala. Dlatego uważam, że PIS w Skarżysku dał ciała po całej linii. Wystawili miernego kandydata, który oprócz ulotek i autoryzowanych wywiadów w internecie i własnej propagandówce nie potrafił się zaprezentować. Nawet programu podczas prezentacji nie przedstawił tylko rozesłał go do dziennikarzy mailem. Widać nie zdążył się go nauczyć...
No, ale cóż kandydat na miarę szefa regionu PIS, którego obciąża kiepski wynik walki o przejęcie magistratu (nie tylko prezydentury, ale i RM jak wynika z nieoficjalnych wyników).




Ciekawe co powiesz na temat obecnego prezydenta, który przez cztery lata opłaca propagandowe media: Telewizja Świętokrzyska, portal radnego Cioka, Echo Dnia i dodatkowo jego kolega wydaje gazetę Nasza Sprawa, która również jest tubą propagandową prezydenta. Grube pieniądze wpompowane w promocje,a tutaj taka dupa. Już był w ogródku już witał się z gąską, marzenie o zwycięstwie w pierwszej turze. Kronig myślał,że jest drugim Materkiem,że ludzie go kochają, a okazuje się,że rano wieczorem kładł się jako zwycięzca wierząc w sondaże Echa Dnia (ciekawe,czy faktycznie prawdziwe?),a rano zderzył się brutalną dla niego rzeczywistością. Teraz przed najbliższe dwa tygodnie będziemy obserwować w opłacanych mediach z pieniędzy podatników jaki to Kronig jest dobry,a Bodo zły. Niestety nie przewidział KK,że tak samo jak on sam Bodo może zapłacić tym samym mediom za odpowiedni PR. Jestem ciekawy dogrywki,ale mam przeczucie,że dojdzie do zmiany prezydenta,bo w Skarżysku tylko jeden rządził przez dwie kadencje. Nazywał się Roman Wojcieszek, który miał na swoim koncie masę inwestycji, które przez lata będą służyć mieszkańcom.
Cytuj
+14mas712018-10-23 00:44#20
Jest niebywała szansa, żeby uratować nasze Skarżysko przed szkodnikiem Kronigiem !
Wszystkie ręce na pokład !
W Radzie miasta ewentualny Prezydent Mariusz Bodo mógłby mieć większość. Trzeba tylko przekonać do koalicji Jacka Jamroza lub Mikołaja Kwaśniaka z PO i będzie O.K. Pan Łapaj na zastępcę i jeszcze będzie przepięknie ! ! !
Cytuj
-2Zimny lipiec2018-10-22 18:08#19
Cytuję Tadek:
W drugiej turzy wszyscy chodźmy na wybory i wybierzmy Mariusza Bodo. Kampania STOP pijaństwu i jeżdżenia po świecie za nasze!


Tadek, niezły z Ciebie prowokator. Wiesz doskonale, ze to wybór między dżumą i cho….rą. A na marginesie skoro twierdzimy, że KK to kiepski prezydent to PIS przy tej całej ogólnopolskiej propagandzie miał wyjątkową okazję, żeby go zdetronizować. Zawsze broniący ma gorzej, bo jest oceniany z tego co zrobił, a nowy kandydat jest jak "tabula rasa" i ma ułatwione zadanie. Wystarczy dobrze zaprezentować się na tle urzędującego rywala. Dlatego uważam, że PIS w Skarżysku dał ciała po całej linii. Wystawili miernego kandydata, który oprócz ulotek i autoryzowanych wywiadów w internecie i własnej propagandówce nie potrafił się zaprezentować. Nawet programu podczas prezentacji nie przedstawił tylko rozesłał go do dziennikarzy mailem. Widać nie zdążył się go nauczyć...
No, ale cóż kandydat na miarę szefa regionu PIS, którego obciąża kiepski wynik walki o przejęcie magistratu (nie tylko prezydentury, ale i RM jak wynika z nieoficjalnych wyników).
Cytuj
+19Onii2018-10-22 17:36#18
Panie Mariuszu brawo. Jest szansa na normalne rządy a nie gwiazdorstwo. Oby Pan wygrał i rozliczył ostatnie 4 lata tej dzieciakowatej prezydentury karykatury. Zastąpił niekompetentnych ludzi na stanowiskach po znajomości na lepszych.
Cytuj
+5onzesko2018-10-22 17:15#17
Quo vadis Skarżysko...chyba prosto do przepaści! Jeszcze 4 lata takich rządów i zostaniemy dzielnicą Skarżyska Kościelnego...a może i lepiej by było dla wszystkich...
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Trwają zapisy do Halowego Turnieju Piłki Nożn…

Opublikowano: 13.11.2018 17:33