24.09.2018 Ostatnia aktualizacja 22:55, 23.09.2018

Poznaliśmy nazwisko kandydata PiS na prezydenta Skarżyska-Kamiennej

Autor:
MB Foto: M.Busiek (arch.)
Opublikowano: 27 Cze 2018
Oceń:
3.6666666666667 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Jesienią w Polsce odbędą się wybory samorządowe. O głosy wyborców - oprócz kandydatów do rad wszystkich szczebli samorządu - powalczą m.in. kandydaci na wójtów gmin, a także burmistrzów i prezydentów miast. Kolejne ugrupowania i organizacje informują o wyborze osób, które w ich imieniu powalczą o mandaty i stanowiska. Wczoraj nazwisko swojego kandydata w wyborach na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej podało Prawo i Sprawiedliwość.

Od dłuższego czasu trwały spekulacje dotyczące potencjalnych kandydatów w najbliższych wyborach na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej. Wiele mówiło się o kontrkandydatach dla obecnie urzędującego prezydenta Konrada Kröniga (ten już zadeklarował, że będzie ubiegał się o reelekcję), ale oprócz deklaracji ze strony SLD (kandydatem tej partii na prezydenta ma być Artur Pejas), ogłoszenia innych oficjalnych kandydatur nie było.

Z podaniem nazwiska kandydata na prezydenta zwlekały również i lokalne struktury obecnej partii rządzącej. Dopiero we wtorek centrala Prawa i Sprawiedliwości podała komunikat, że Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zaakceptował kandydaturę radnego Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej Mariusza Bodo (i szefa Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość w RM) na stanowisko Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej.

Czy to ostatnia zgłoszona kandydatura w wyborach na prezydenta miasta? Nieoficjalnie mówi się o tym, że kandydatów będzie więcej. Listę wszystkich kandydatów poznamy najpewniej w ciągu kilku najbliższych tygodni.


Mariusz Bodo jest absolwentem studiów menadżerskich Uniwersytetu Warszawskiego. Żonaty (żona Aneta), ojciec dwójki dzieci - Kuby i Mai. Obecnie pracuje jako Naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich w Starostwie Powiatowym w Skarżysku-Kamiennej. Jak już wspomnieliśmy Mariusz Bodo jest  Radnym Rady Miasta Skarżyska (w kadencjach: 2010-2014, 2014-2018).




Komentarze

+2Bono2018-07-04 21:42#43
Wolę obecnego niż z parciem na szkło p. z PiS .
Cytuj
0marcin s.2018-07-03 00:22#42
Cytuję Annett:
Komentarze, komentarze ale niektórzy niektóre nietrafne. Niektórzy komentują pod różnymi nicami np . Miś 71 i po co nie ma się zdania wstyd się przyznać tylko klepać w cały świat. Trzeba zająć się sobą a nie wszystkim w koło panie M.

I tak na koniec.
Dotąd myślałem, że praca w księgowości wymaga skupienia.
Okazuje się, że byłem w błędzie.
Ale może należy po wyborach zrobić redukcję etatów w księgowości.
Zawsze to jakieś oszczędności dla kasy miasta...
BEZ ODBIORU droga Pani Annett !
Cytuj
-2marcin s.2018-07-02 16:42#41
Cytuję Annett:
Komentarze, komentarze ale niektórzy niektóre nietrafne. Niektórzy komentują pod różnymi nicami np . Miś 71 i po co nie ma się zdania wstyd się przyznać tylko klepać w cały świat. Trzeba zająć się sobą a nie wszystkim w koło panie M.

SZANOWNA Annett !
Radzę w pracy zajmować się... pracą nie zaś pisaniem komentarzy...
Listopad już blisko !
Des, pa- pa SITO !
Cytuj
-3Annett2018-07-02 10:05#40
Komentarze, komentarze ale niektórzy niektóre nietrafne. Niektórzy komentują pod różnymi nicami np . Miś 71 i po co nie ma się zdania wstyd się przyznać tylko klepać w cały świat. Trzeba zająć się sobą a nie wszystkim w koło panie M.
Cytuj
+6Dr. Doc. Mgr. Inż.2018-06-30 23:32#39
Cytuję mieszkankatsk:
Cytuję Zdzisław Dyrman:
- Beata! Beata! Beata.....!!
- Dziękuję! A te premie nam się po prostu należały!
- Brawoooo!! Beata! Beata! Beataaaa!!

Co ma do zaproponowania Polakom klerykalno-socjalistyczna partia PiS? Modlitwę i sukces na kredyt. Dziękujemy, w Skarżysku to już było!


...po czym obecny prezydent rozdał swojakom 130 tysięcy. A oni nie oddadzą, bo m się należało. No i jak to teraz wygląda? Jak g... w lesie.


To dowodzi tylko tego, że ani Bodo, ani Kronig nie nadają się na Menedżera zwanego Prezydentem w naszym mieście... i jeden i drugi chcą tylko "władzy" dla pieniędzy, a miasto służy im tylko jako donna krowa, która można doić... ja szukam innego kandydata, bo Ci dla mnie są oszustami. Chciałbym kogoś świeżego i uczciwego... może taki będzie Pejas, a może pojawi się jeszcze ktoś.
Cytuj
-8mieszkankatsk2018-06-30 16:24#38
Cytuję Zdzisław Dyrman:
- Beata! Beata! Beata.....!!
- Dziękuję! A te premie nam się po prostu należały!
- Brawoooo!! Beata! Beata! Beataaaa!!

Co ma do zaproponowania Polakom klerykalno-socjalistyczna partia PiS? Modlitwę i sukces na kredyt. Dziękujemy, w Skarżysku to już było!


...po czym obecny prezydent rozdał swojakom 130 tysięcy. A oni nie oddadzą, bo m się należało. No i jak to teraz wygląda? Jak g... w lesie.
Cytuj
-6mieszkankatsk2018-06-30 16:20#37
Może Pan Bodo będzie częściej obecny w swoim miejscu pracy niż obecny prezydent i bardziej dostępny dla mieszkańców. I może nie będzie przyznawał swoim kolesiom nagród wynoszących po 40 tysięcy w sytuacji, kiedy tam, gdzie naprawdę potrzeba pieniędzy powtarza: NIE MAM. O tym ten portal nie napisał, zachęcam do odwiedzin [EDIT - zapraszamy do działu Reklama]. A my będziemy o tym pamiętać przy urnach panie Kronig.
Cytuj
+9nikt ważny2018-06-29 23:30#36
Cytuję Grażyna Wiklina:
Jest tylko jeden poważny kandydat na prezydenta Skarzyska, w odróżnieniu od innych szczupły i przystojny, a jest to Pan Artur Pejas!


Pani Grażyno, na szczęście to nie konkurs piękności, ale z jednym się zgadzam, ani Kronig, ani Bodo nie nadają się na Prezydenta, Kronig pięknie przemawia... i to tyle z zalet tego Pana, mieli byc inwestorzy, miało byc 1000 miejsc pracy, miała być arka... a tu 3,5 roku minęło i dopiero teraz coś mu łaskawie panujący marszałek województwa rzucił, żeby mógł odtrąbić jakikolwiek sukces..., a Pan Bodo, no coż partia do której należy zadłużyła miasto do takiego stanu, że ledwo zipie do tej pory, za nim czeka już stado wygłodniałych hien, które tylko czekają na stołki w spółkach, na dobre zarobki, i nic nie robienie... nie wierzę ani w Kroniga (choć sam na niego głosowałem w poprzednich wyborach i nigdy więcej na niego nie zagłosuje), ani w PiS bo to banda karierowiczów i kłamców, którzy nic w swoim życiu nie osiągneli, dlatego tak bardzo chcą dostać się do polityki... na koniec powiem tylko, że będę przyglądął się temu trzeciemu, jeśli zaproponuje rozsądny program, przedstawi wizją rozwoju miasta, dostenie ode mnie szansę, ale najpierw niech mnie przekona, że to nie kolejny do koryta, że będzie pracował na sukces wszystkich mieszkańców, a miasto jest dla niego najważniejsze!
Cytuj
+1Grażyna Wiklina2018-06-29 15:10#35
Jest tylko jeden poważny kandydat na prezydenta Skarzyska, w odróżnieniu od innych szczupły i przystojny, a jest to Pan Artur Pejas!
Cytuj
+7ViktorOrban2018-06-29 12:33#34
Cytuję Polak Pan:
Bóg Honor i Ojczyzna to jest Polska. Pan Bodo jest człowiekiem szanującym te wartości co potwierdza poparcie konserwatywnej partii. Jest człowiekiem odpowiedzialnym posiadającym rodzinę wychowujacym dzieci. To wszystko plus poparcie opcji rządzącej w kraju otwiera dla miasta nowe możliwości fundusze dofinansowania czego z przyczyn oczywistych nie otrzyma obecny prezydent

Człowieku ogarnij się.
Przy obecnej "opcji rządzącej" jedyne miasto jakie ma możliwości na fundusze i dofinansowania to jest Toruń. Tam, czy w państwowej kasie są fundusze czy ich nie ma, dla o.dyrektora zawsze miliony się znajdą (kosztem innych, nawet potrzebujących bardziej).

Dobrze pisze Lookacz:
Cytat:
W PIS nie ma czegoś takiego jak własny program. Decyzje nawet w przypadku takiej dziury jak Skarżysko będą zapadać gdzie indziej. To jest największy problem i obciążenie tej kandydatury.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Pożegania lata w Skarżysku. Koncerty i I Ogól…

Opublikowano: 23.09.2018 22:53