24.09.2018 Ostatnia aktualizacja 09:31, 24.09.2018

Zaproszenie na spotkanie "Samorządne Świętokrzyskie"

Autor:
PO
Opublikowano: 16 Kwi 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Platforma Obywatelska zaprasza Państwa na spotkanie z jej parlamentarzystami: Marzeną Okłą-Drewnowicz, Beatą Małecką-Liberą, Tomaszem Siemoniakiem i Rajmundem Millerem. Spotkanie poświęcone będzie kwestiom programowym, a odbędzie się ono w najbliższą środę 18 kwietnia o godz. 17.30, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej. 

______________________________Artykuł sponsorowany




Komentarze

0koscielny2018-04-17 14:16#9
Cytuję Zimna Żaba:
Super...słyszałem że:
Pani Okła Drewnowicz wyjaśni .....
Ja przyjdę na pewno.


To może przyjdzie też ktoś z PISU i opowie nam o:
1. SKOK, których ojcem założycielem jest prominentny senator PiS Grzegorz Bierecki, a która już dziś kosztowała nas podatników 5 MLD złotych. Nie ma komisji tak jak w sparwie Amber Gold, która kosztował nas 600 MLN.
2. Stowarzyszenie i szkoła, w której dyrektorem jest mąż byłej premier Beaty Szydło, Edward, pieniądze UE, na łączną kwotę 25 MLN
3. Porozumienie o dofinansowaniu kwotą ok. 2,38 mln zł podpisano 17 listopada. MEN i fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich
4. Ministrowie gabinetu Beaty Szydło otrzymali od 65 do 82 tys. zł nagórd bo IM SIE NALEŻAŁY!
5. 400 MLN wytransefrowane do Lichtensteinu z fundacji Czartoryskich za wąpliwy zakup przez Ministra Glińskiego
JA TEŻ PRZYJDE POSŁUCHAĆ PRAWYCH I SPARWIEDLIWYCH Z PISU !
Cytuj
+2bosman2018-04-17 13:47#8
A może pisowcy wyjaśnicie, dlaczego RZĄD PIS DAŁ 500 MILIONÓW za kolekcję Czartoryskich, skoro fundacja Czartoryskich miała umowę z RP na wystawianie tych wszystkich dzieł sztuki?
Kto wziął 500 MLN i za co? Dlaczego fundacja jest teraz działalnością komercyjną w Lichtensteinie?
Śmierdzi na kilometr ! Dewianci dojnej zmiany!
#dewianci pieniądza #dewianci dojnej zmiany
Cytuj
-3Unimog2018-04-17 11:29#7
Pytania świetne
Ja jeszcze dodam pytanie czy posadzili biedną pancerną Brzozę
Cytuj
+3bombardinio2018-04-17 09:31#6
Cytuję Słuch:
Tu chociaż jest możliwość przyjść bo jest informacja, nie tak jak PIS po cichutku i u księdza żeby pytań nie było.
Na pewno Zimna Żaba dobrze się w tym sosie klakierów czuła, zero krytyki i klapki na oczach.
Notabene, fora już obskoczone ?


Gdyby publicznie zamieścili informację, przybyli by niewygodni obywatel, zadający niewygodne pytania i trzeba by jak to przy okazji miesięcznic szwadron Policji zaangażować. A tak zrobili spotkanie na plebanii, po cichutku, uradzili i teraz będą kit, ciemnotę i kiełbasę sprzedawać na lewo i prawo!
Cytuj
+6pun2018-04-17 07:59#5
PIS Platforma jedne dziady. Teraz przyjeżdżają wsłuchiwać się w głos ludu? Gdzie byli przez 8 lat ich rządów? Co dla nas zrobili? Usta pełne frazesów a chcą się tylko znowu dorwać do koryta.
Cytuj
+11sam 712018-04-17 03:27#4
"NASZA " Pani ooseł - MOD, najwyraźniej hoduje moralności Kalego !!!
Kilkanaście dni temu, wraz z innym posłem -- Panem Gieradą i grupą działaczy PO , dziarsko prezentowała się i " prężyła muskuły" protestując przed Urzędem Wojewódzki w Kielcach, przeciwko przyznaniu 24 tys. zł. premii Pani wojewodzie z PiS Agacie. Wojtyszek. (PiS).
Czyżby zapomniała o wspaniałomyślnym "geście" jaśnie nam panującego w Skarżysku prezydenta K. Kroniga, który nie tak dawno przecież , w 2017 roku przyznał swojej konkubinie - asystentce 4100 zł polskich PREMII uznaniowej ...


" Jak Kalemu ukraść krowę to żle, ale jak Kali ukraść Krowę ,,,"
Wiadomo. Przecież radni PO, z przewodniczącym Rady Miasta Panem GOLIKIEM , wchodzą w skład koalicji rządzącej miastem , popierającej w całej rozciągłości wszelkie działania ( i zaniechania) prezydenta KK ! ! !
WSTYD, to mało powiedziane Pani POSEŁ MARZENO !
Oby do listopada ! Damy radę...
DESPASITO...
Cytuj
+8Konwój wstydu2018-04-17 00:06#3
Czy pani Marzena Okła Drewnowicz w czasie spotkania opowiadając o ogólnopolskiej akcji swojej partii KONWÓJ WSTYDU odniesie się do nagród jakie rozdało sobie kółko wzajemnej adoracji w Skarżysku? W końcu Platforma współrządzi tym miastem i czy to nie jest tak że poniekąd MOD dała po 15 tysięcy nagród dwóm wiceprezydentom i pani skarbnik i ciut mniej sekretarz miasta i kompanowi prezydenta który piastuje jakieś dziwne i zbędne stanowisko?
Nie macie Wstydu? Oddajcie te nagrody bo miasto stoi w miejscu a może nawet się uwstecznia!
Cytuj
0Słuch2018-04-16 13:41#2
Tu chociaż jest możliwość przyjść bo jest informacja, nie tak jak PIS po cichutku i u księdza żeby pytań nie było.
Na pewno Zimna Żaba dobrze się w tym sosie klakierów czuła, zero krytyki i klapki na oczach.
Notabene, fora już obskoczone ?
Cytuj
+17Zimna Żaba2018-04-16 12:51#1
Super...słyszałem że:
Pani Okła Drewnowicz wyjaśni zasady wyłudzeń VAT w latach 2008-2015 w Polsce.
Pan Siemioniak opowie nam o nielatającym złomie za grube miliardy który nazywa się Caracal.
Pan Rajmund Miller przybliży kulisy warszawskiej reprywatyzacji.
A Pani Małecka-Libera przekona nas, że lepiej pracować do śmierci w Biedronce niż iść w wieku 60 lat na emeryturę.
Poza tym poruszone mają być kwestie Amber Gold, Skoku Wołomin, plany sprzedaży LOTu i likwidacja pijackiego 500 plus.
Ja przyjdę na pewno.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

PUP i MKS będą współpracować

Opublikowano: 24.09.2018 11:31