24.04.2018 Ostatnia aktualizacja 19:31, 23.04.2018

W niedzielę odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor:
skarzysko24.pl
Opublikowano: 09 Sty 2018
Oceń:
3 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Kolejny już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Środki zebrane podczas tego finału przeznaczone będą "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Tradycyjnie już w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędą się koncerty zespołów, licytacje gadżetów, stoiska z różnościami i wiele innych atrakcji zakończonych "Światełkiem do nieba". Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.

Szczegółowy program:

    17:00 - Rozpoczęcie
    17:10 - Perły z Lamusa
    17:30 - Aukcja
    17:45 - Doba Czadu
    18:05 - Aukcja
    18:20 - Ich Marzenia
    18:40 - Aukcja
    18:55 - Standard B
    19:15 - Aukcja
    19:30 - Old Marinners
    20:00 - Światełko do Nieba

W ubiegłym roku podczas trwania 25. finału w powiece skarżyskim zebrano  112 472 ,13 PLN. Na tą sumę złożyły się środki pochodzące z trzech sztabów działających w MCK, Gimnazjum nr 1 oraz Sztabu w Suchedniowie. Dodatkowo pieniądze na WOŚP zbierano podczas koncertu w Klubie Muzycznym Semafor.

Jak będzie w tym roku?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję zbiórki pieniędzy w ramach WOŚP!



Komentarze

+1Bodbor_junior2018-01-11 08:29#5
Do Bodbor. Wściekłych ataków nie będzie, bo wiesz...głupim się wierszy nie pisze :D 8)
Cytuj
0lolens2018-01-10 10:44#4
nie karmić trolla! :)
Cytuj
+11anonimowy22018-01-10 09:02#3
Tak twierdzisz? To co może lepiej dać rydzykowi (celowo z małej litery)? Mam gdzieś ile kasy zarabia Jerzy Owsiak i jego rodzina bo mam świadomość, że z każdej złotówki większość idzie na pożyteczny cel. A no co idą państwowe miliardy dla toruńskiego klechy? Co dobrego czynią te pieniądze i te którzy dają naiwni wierni? Jakieś konkretne przykłady bo przykłady działań WOŚP można znaleźć np. w każdym szpitalu. Każdy normalny inteligentny człowiek będzie wolał dać swoje pieniądze na pożyteczny cel niż zabobon. Tyle w temacie.
Cytuj
+10jaaaa2018-01-10 05:52#2
Nie jestem fanem P.Owsiaka, ale miałem okazję być z chorym dzieckiem noworodkiem w wielu szpitalach w Polsce, i niestety wygląda to tak, że CALY sprzęt medyczny, od inkubatorow, USG, jakichs pomp do leków pochodzi z Wosp, niestety, dlatego prześle im kase, bo możliwe dzięki temu sprzetowi moje dziecko żyje.
Cytuj
-21Bodbor2018-01-09 12:36#1
Największy żebrak współczesnej Europy - jowsik. Dzieciaki i naiwniacy nabijają mu kasę. Czekam na wściekłe ataki "myślących poprawnie"
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Koncert Laureatów XXXVI Konkursu Młodych Pian…

Opublikowano: 23.04.2018 19:25