19.01.2018 Ostatnia aktualizacja 18:26, 18.01.2018
  • c1
  • c2
  • c3
  • c4
  • c5
  • c6

W niedzielę odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Autor:
skarzysko24.pl
Opublikowano: 09 Sty 2018
Oceń:
3 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Kolejny już 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Środki zebrane podczas tego finału przeznaczone będą "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Tradycyjnie już w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej odbędą się koncerty zespołów, licytacje gadżetów, stoiska z różnościami i wiele innych atrakcji zakończonych "Światełkiem do nieba". Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.

Szczegółowy program:

    17:00 - Rozpoczęcie
    17:10 - Perły z Lamusa
    17:30 - Aukcja
    17:45 - Doba Czadu
    18:05 - Aukcja
    18:20 - Ich Marzenia
    18:40 - Aukcja
    18:55 - Standard B
    19:15 - Aukcja
    19:30 - Old Marinners
    20:00 - Światełko do Nieba

W ubiegłym roku podczas trwania 25. finału w powiece skarżyskim zebrano  112 472 ,13 PLN. Na tą sumę złożyły się środki pochodzące z trzech sztabów działających w MCK, Gimnazjum nr 1 oraz Sztabu w Suchedniowie. Dodatkowo pieniądze na WOŚP zbierano podczas koncertu w Klubie Muzycznym Semafor.

Jak będzie w tym roku?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję zbiórki pieniędzy w ramach WOŚP!



Komentarze

+1Bodbor_junior2018-01-11 08:29#5
Do Bodbor. Wściekłych ataków nie będzie, bo wiesz...głupim się wierszy nie pisze :D 8)
Cytuj
0lolens2018-01-10 10:44#4
nie karmić trolla! :)
Cytuj
+11anonimowy22018-01-10 09:02#3
Tak twierdzisz? To co może lepiej dać rydzykowi (celowo z małej litery)? Mam gdzieś ile kasy zarabia Jerzy Owsiak i jego rodzina bo mam świadomość, że z każdej złotówki większość idzie na pożyteczny cel. A no co idą państwowe miliardy dla toruńskiego klechy? Co dobrego czynią te pieniądze i te którzy dają naiwni wierni? Jakieś konkretne przykłady bo przykłady działań WOŚP można znaleźć np. w każdym szpitalu. Każdy normalny inteligentny człowiek będzie wolał dać swoje pieniądze na pożyteczny cel niż zabobon. Tyle w temacie.
Cytuj
+10jaaaa2018-01-10 05:52#2
Nie jestem fanem P.Owsiaka, ale miałem okazję być z chorym dzieckiem noworodkiem w wielu szpitalach w Polsce, i niestety wygląda to tak, że CALY sprzęt medyczny, od inkubatorow, USG, jakichs pomp do leków pochodzi z Wosp, niestety, dlatego prześle im kase, bo możliwe dzięki temu sprzetowi moje dziecko żyje.
Cytuj
-21Bodbor2018-01-09 12:36#1
Największy żebrak współczesnej Europy - jowsik. Dzieciaki i naiwniacy nabijają mu kasę. Czekam na wściekłe ataki "myślących poprawnie"
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

  • OUT5
  • bf
  • out2
  • out1
  • out3

Ostatnio opublikowane

Po XLVIII sesji Rady Miasta

Opublikowano: 18.01.2018 18:20

Komentarzy: 0

Czujniki pomiaru jakości powietrza - już dzia…

Opublikowano: 18.01.2018 18:19

Komentarzy: 0

Paszport na stulecie dla mieszkanki Skarżyska

Opublikowano: 18.01.2018 15:14

Komentarzy: 0

Wystawa poświęcona Żołnierzom Wyklętym w I L…

Opublikowano: 18.01.2018 12:39

Komentarzy: 0

Danny Handley wystąpił w klubie CBArt

Opublikowano: 17.01.2018 21:06

Komentarzy: 0

Co dalej z pomnikiem Leopolda Staffa?

Opublikowano: 17.01.2018 20:04