18.07.2018 Ostatnia aktualizacja 13:26, 18.07.2018

Poznaliśmy laureatów Powiatowego Konkursu Matematycznego

Autor:
MB, Foto: Mariusz Busiek
Opublikowano: 08 Sty 2018
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
W poniedziałek w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej odbyło się wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Matematycznym, który zorganizowany został w dniu 8 grudnia 2017 roku w auli Zespołu Szkół Transportowo-Mechatronicznych..

Konkurs odbywał się w dwóch poziomach podstawowym i rozszerzonym, każdy w trzech kategoriach A, B, C. W sumie wzięło w nim udział 113 uczniów. Nad jego przebiegiem czuwała komisja konkursowa w składzie: Izabela Żak  ZSTM - przewodnicząca, Jolanta Bury I LO – wiceprzewodnicząca, Iwona Janta I LO, Agnieszka Szwarc II LO, Agnieszka Matla II LO, Agnieszka Sieczka ZSE, Artur Malik ZSSU, Małgorzata Sojka ZST i Maria Płatek ZSTM.

Nagrody w konkursie otrzymali:  

LICEUM POZIOM PODSTAWOWY KATEGORIA A

1. Ilona Kępa – I LO
1. Marika Wlazło – I LO
2. Natalia Zuba – I LO

KATEGORIA B

1. Dominik Potrzeszcz -  II LO
1. Dominika Zubrzycka – I LO
2. Maciej Nowek – I LO
3. Aneta Matyga – I LO

KATEGORIA C

1. Natalia Biskup – II LO
1. Jessika Sadza – II LO
1. Aleksandra Boćkowska - I LO
2. Agata Pajdo – I LO
3. Wiktoria Zdziech – II LO
3. Patrycja Gryz – II LO
3. Kamil Barszcz – I LO

TECHNIKUM POZIOM PODSTAWOWY KATEGORIA A

1. Dawid Kabała – ZSE
2. Dominik Piętak  -  kl.4TB ZST
3. Dominik Mrozowski ZST

KATEGORIA B

1. Krystian Biela – ZSTM
1. Dominik Piętak  - ZST
2. Maciej Wojtynia – ZST
3. Weronika Skuza – ZST

KATEGORIA C

1. Mateusz Zając – ZSSU
1. Karol Mik – ZST
2. Piotr Jaśkiewicz – ZST
2. Marta Zagórska – ZSE

LICEUM POZIOM ROZSZERZONY KATEGORIA A

1. Oskar Gałczyński – I LO
1. Dominika Kowalik – I LO
2. Karol Franczyk  – I LO
2. Filip Żmijewski – I LO
2. Andżelika Magda – I LO
3. Aleksandra Nalberska –II LO
3. Norbert Michta – I LO

KATEGORIA B

1. Kacper Gawęda – I LO
2. Magdalena Kuklińska – II LO
2. Dominika Wiśnios – I LO
3. Dominik Ambroziak – II LO
3. Julia Mamla  – II LO
3. Weronika Gurak – I LO

KATEGORIA C

1. Gabriela Rogala  – I LO
1. Michał Pietrasiewicz – I LO

TECHNIKUM POZIOM ROZSZERZONY KATEGORIA A

1. Tomasz Bąk– ZSTM
2. Kuba Adamczyk - ZSTM

Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego.


Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnio opublikowane

Obchody Święta Policji w Skarżysku

Opublikowano: 18.07.2018 14:37

Komentarzy: 0

Alarm o wycieku z cysterny na stacji kolejowe…

Opublikowano: 18.07.2018 09:35

Komentarzy: 0

Prezes MKS odniósł się do doniesień medialnyc…

Opublikowano: 17.07.2018 14:39

Komentarzy: 1

Dokonywał odwiertów ropy… z samochodowych bak…

Opublikowano: 17.07.2018 11:26

Komentarzy: 0

Po LVIII sesji Rady Miasta

Opublikowano: 16.07.2018 21:22

Komentarzy: 6

Emeryci podążali śladami skarżyskich kin

Opublikowano: 16.07.2018 20:17

Komentarzy: 3

Poznaliśmy nazwisko nowego prezesa MESKO S.A…

Opublikowano: 16.07.2018 18:25

Komentarzy: 4

Szpital powiatowy będzie miał lądowisko - umo…

Opublikowano: 16.07.2018 14:10

Komentarzy: 10

Czterech kierowców na „podwójnym gazie” w Suc…

Opublikowano: 16.07.2018 11:41

Komentarzy: 1

II edycja półkolonii letniej w Szkole Podstaw…

Opublikowano: 16.07.2018 10:33

Komentarzy: 0

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

Glutamina Odżywki

Ostatnio na forum