28.06.2022 Ostatnia aktualizacja 17:07, 27.06.2022

Uczniowie SP3 zakończyli rok szkolny 2015/2016

Autor:
MB MM / Foto:SP3
Opublikowano: 24 Cze 2016
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
Uczniowie w całej Polsce rozpoczęli dzisiaj wakacje - również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Skarżysku Kamiennej uroczyście zakończyli rok szkolny 2015/2016.

W uroczystości wziął udział z-ca prezydenta p. Andrzej Brzeziński, który z ramienia Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Konrada Krὅniga odczytał list skierowany do uczniów, rodziców i grona pedagogicznego. Następnie dyrektor szkoły - p. Małgorzata Wąsik wręczyła dyplomy dla wyróżnionych uczniów i podziękowania dla rodziców zasłużonych w pracy na rzecz szkoły. 

Ponadto dyplomami zostali wyróżnieni nauczyciele p.Iwona Rogalska, p. Iwona Młodawska-Kasprzyca oraz. p. Agata Buda, którzy w b.r. szkolnym przyczynili się do ustanowienia  nowego rekordu Guinnessa w największej lekcji gotowania zdrowego śniadania w ramach programu „Śniadanie daje moc”. W taj akcji wzięli udział uczniowie i ich rodzice z klas 2-3. Było to wydarzenie na skalę ogólnopolską i pokaz imponującego zaangażowania uczniów, rodziców i nauczycieli. 
Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >
Dodaj ogłoszenie +
________________
Praca portal - Gowork.pl