( 15 głosów )
Wstaw na Facebooka
. W sobotę w auli ZSTM w Skarżysku odbył się już piętnasty Bal Charytatywny organizowany przez Komitet Honorowy przy Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Patronat honorowy nad XV Wielkim Balem Charytatywnym w Skarżysku objęła - obecna na balu - prezes Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska.

Na to najważniejsze wydarzenie towarzyskie w Skarżysku przybyło kilkadziesiąt par. Wśród zaproszonych przez komitet i księdza prałata dr Jerzego Karbownika, kustosza sanktuarium znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, biznesu i kultury. Wśród gości nie zabrało również działaczy społecznych i politycznych.
Po przemówieniach okolicznościowych przyszedł czas na tradycyjnego walca, a po nim wszyscy zgromadzeni mieli okazję zobaczyć pokaz tańca towarzyskiego przygotowanego przez Studio Tańca Klimat-Dance. Przed publicznością wystąpiła również gwiazda wieczoru - Justyna Steczkowska.

Wspomniana impreza ma przede wszystkim charytatywny charakter. Tradycją balu jest wielka aukcja prac artystów i specjalnych darów przekazanych przez znane osoby. W tym roku na licytację przeznaczono różne przedmioty wśród których znalazły się: gadżety sportowe, obrazy, drogocenna porcelana i wiele innych przedmiotów.

Dochód z balu i zorganizowanej na nim aukcji jest przeznaczany działalność charytatywną Domu Miłosierdzia działającego przy sanktuarium Matki Boskiej Ostrobramskiej. Na razie nie jest jeszcze znana kwota jaką udało się uzbierać podczas XV Balu Charytatywnego (podamy ją w najbliższym czasie).MB Foto, Video: K.Dróżdż

pierwsin


Wstaw na Facebooka

Komentarze 

 
+20 #1 klips 2014-01-26 17:14
Fajnie, że taka impreza jest w Skarżysku bo potrzebujących przybywa.... tylko ciekawi mnie czy zaproszeni goście mieli" vipówki" czy mieli gest i zapłacili wstęp na bal w wyznaczonej kwocie :)
 

Zaloguj się, by komentować...

Wydarzenia

Po V sesji Rady Miasta

Po V sesji Rady Miasta

.W poniedziałek w Miejskim Centrum Kultury odbyła się V w kadencji sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. Najważniejszym punktem porządku obrad sesji było rozpatrzenie pakietu projektów uchwał ws. zamiarów likwidacji i przeniesienia wybranych placówek oświatowych podległych miastu. Sesj...

Aktualności 26 Sty 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Radni RM za wykonaniem "pierwszego kroku" w kierunku likwidacji Straży Miejskiej

Radni RM za wykonaniem

.Radni Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej podczas poniedziałkowej sesji przyjęli uchwałę ws. zasięgnięcia opinii Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach dotyczącej rozwiązania Straży Miejskiej w Skarżysku-Kamiennej - wykonując tym samym "pierwszy krok" w kierunku likwidacji skarżyski...

Aktualności 26 Sty 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Sport

Astra mistrzem Suchedniowskiej Ligi Futsalu, drużyna ze Skarżyska Blaugrana wicemistrzem

Astra mistrzem Suchedniowskiej Ligi Futsalu, drużyna ze Skarżyska Blaugrana wicemistrzem

. W niedzielę 25 stycznia zakończyła się 10. edycja Suchedniowskiej Ligi Futsalu, tytuł mistrzowski zdobyła drużyna Astry Suchedniów, drugie miejsce zajęła drużyna ze Skarżyska Blaugrana, na trzecim miejscu uplasowała się ekipa Radcar.W niedzielne popołudnie piłkarze grający w SFL rozegrali osta...

Sport 26 Sty 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

HALPN: IX kolejka spotkań (uzup.strzelcy)

HALPN: IX kolejka spotkań (uzup.strzelcy)

. W niedzielę 25 stycznia piłkarze amatorzy rozegrali 9 kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, w pierwszej lidze nowym liderem został Flo Cars Biały Kamień, który wykorzystał porażkę ZEORK-u. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek II ligi tytuł mistrzowski i awans zapewnił sobie Wa...

Sport 25 Sty 2015 Komentarze(0)

Czytaj więcej...

Z kraju i ze świata

 • Województwo
 • Kraj
 • Świat
 • Sport
 • Kultura
 • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

default
w.Nieruchomości
  23.01.2015 6:21

default
w.Nieruchomości
  23.01.2015 6:20

default
s. Nieruchomości
  23.01.2015 6:20

default
Zagubiono/znaleziono
  21.01.2015 22:27

default
Inne sprzedam/oferuję/oddam
  15.01.2015 23:08

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W jakich obszarach działalności miasto powinno wg. Ciebie poszukać oszczędności w ramach realizacji planu naprawy finansów Skarżyska-Kamiennej?

FB

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów zamieszczanych przez użytkowników portalu.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.