17.10.2021 Ostatnia aktualizacja 11:11, 17.10.2021

Po konferencji prasowej prezydenta - pytania dziennikarzy

Autor:
Mariusz Busiek
Opublikowano: 04 Cze 2013
Oceń:
5 1 1 1 1 1
Kategoria:
Aktualności
. Podczas wtorkowej konferencji prasowej Prezydenta Miasta dziennikarze pytali Romana Wojcieszka m.in. o  jego list do radnych Rady Miasta,  o "plan naprawczy" i o ewentualne zmiany w sieci placówek oświatowych.

Prezydenta pytano również o to, czy planuje ubiegać się o reelekcję, o stosunek do pojawiających się sygnałów o zamiarze zgłoszenia przez radnych opozycyjnych projektu uchwały ws. obniżenia jego uposażenia, a także sprawę odmowy przekazania środków na budowę lądowiska dla helikopterów LPR
.Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej - Roman Wojcieszek


KW Foto i audio: M.Busiek

pierwsin

{fcomment}


Komentarze

+1tatus2013-06-05 11:01#4
Cytuję etien1971:
Obniżenie pensji włodarzom, przecież nie przyniesie żadnych korzyści, lepiej zwolnić kolejnych ludzi. Ciekawy tok rozumowania. Byle tylko korytko było pełne a reszta to niech się żre łapiąc ochłapy z "Pańskiego" stołu. Ponapuszczamy trochę na siebie różne grupy zależne od budżetu miasta, do tego wrzucimy bezrobotnych, rodziny z problemami finansowymi szukającymi jakiejś pomocy. [...] Wszystkiemu przecież winny jest MEN i szkolnictwo. To te "karły reakcji" doprowadziły miasto do dziadostwa [...] wrogów Skarżyska wskazano!

. Ciekawe, czy w tym kontekście odbyło się (przekładane) spotkanie radnych, prezydenta, Konfederacji Pracy p. Chaby i pracowników z instytucji podległych miastu?
Cytuj
+20etien19712013-06-04 22:02#3
Obniżenie pensji włodarzom, przecież nie przyniesie żadnych korzyści, lepiej zwolnić kolejnych ludzi. Ciekawy tok rozumowania. Byle tylko korytko było pełne a reszta to niech się żre
łapiąc ochłapy z "Pańskiego" stołu. Ponapuszczamy trochę na siebie różne grupy zależne od budżetu miasta, do tego wrzucimy bezrobotnych, rodziny z problemami finansowymi szukającymi jakiejś pomocy. Potem zorganizuje się jakieś igrzyska, śpiewanie, czy taniec dla pospólstwa i będzie super! Wszystkiemu przecież winny jest MEN i szkolnictwo. To te "karły reakcji" doprowadziły miasto do dziadostwa a najważniejsze stworzyły nietrafione inwestycje. Tak się czuje jakbym słuchał jakiejś wypowiedzi z roku 1981. Tylko nie ma munduru i ciemnych okularów, bo wrogów Skarżyska wskazano!
Cytuj
+6Krissko2013-06-04 17:41#2
Mariusz ! kolejne fantastyczne zdjęcie na Grand Press Photo . Umieścił bym je jako jedno z trzech w żarliwym tryptyku z podtytułami Roman - Myśliciel . Brakuje mi jeszcze Michał - Waleczny i Jerzy - Asceta . Nagroda gwarantowana .
Cytuj
+17majster2013-06-04 17:31#1
W sprawie niższego uposażenia. To wcale nie byłby pusty gest Panie prezydencie. Przy założeniu, że byłoby to tylko 2tyś netto mniej, Pan nie odczuje a oszczędności wyniosą 24tyś w skali roku a w skali kadencji 96 tyś. Będzie mieszkanko dla najbardziej potrzebującej rodziny a cała Polska Pana pokocha nawet pracownicy oświaty.Bo jak mniemam zapewne powieliłby Pan swój przykład i zaraziłby Pan swoją hojnością również v-ce Prezydentów. Można też kupić kilka rowerów do użytku służbowego dla każdego radnego by mogli z wyższej perspektywy skanować miasto. Szybciej, zdrowiej, lepiej a w podzięce Panu staną wszyscy jak jeden mąż i żona po jasnej stronie mocy.
P.S. Nie reprezentuję przemysłu rowerowego pod żadną postacią.
Cytuj

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze wypełnij poniższy formularz. Gdy komentujesz jako gość (bez zakładania konta w naszym portalu) Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji moderatora. Komentarze zarejestrowanych użytkowników (możesz zarejestrować się TUTAJ) publikowane są automatycznie.

Kod antyspamowy


Odśwież

Ostatnie ogłoszenia


Zobacz wszystkie >

Dodaj ogłoszenie +

________________

Praca Skarżysko

Rabato.com - Gazetki promocyjne