B┼é─ůd
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
Witamy, Go┼Ťciu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 2 mies. temu #29965

Witam.
To oczywi┼Ťcie pomy┼éka. Zabawne jest to ┼╝e strona w tej postaci jest prawie 4 lata, nie by┼éo zmian cen i nikt nie zauwa┼╝y┼é albo nie przekaza┼é nam uwagi na ten temat.
Sam cz─Östo wchodzi┼éem je┼Ťli kto┼Ť mnie pyta┼é o cen─Ö i nie zauwa┼╝y┼éem.
Gratuluje spostrzegawczo┼Ťci.
Pozdrawiam

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 2 mies. temu #29961

Z cennika na stronie wynika, ┼╝e du┼╝a porcja jest ta┼äsza ni┼╝ ma┼éa. Pomy┼éka czy tak─ů macie promocj─Ö?

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 2 mies. temu #29959

Witam czytelnik├│w portalu.
Jako w┼éa┼Ťciciel baru SAJGONKA chcia┼ébym zdementowa─ç t─ů plotk─Ö puszczon─ů w eter pewnie przez nieuczciw─ů konkurencj─Ö.
Bar jest czynny codziennie i cieszy się Państwa zaufaniem od ponad 14 lat.
Mam nadzieje, ┼╝e przez kolejne lata r├│wnie┼╝ b─Ödziemy zaskarbia─ç sobie zaufanie i lojalno┼Ť─ç dotychczasowych klient├│w jak i tych nowych.
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i zapraszamy do nas.
www.sajgonka.com ul. Staszica 10
Pozdrawiamy czytelnik├│w i redakcj─Ö portalu.

Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 2 mies. temu #29949

• Leo1990
  • Srebrny User
Ma kto┼Ť namiar do w┼éa┼Ťciciela tego zacnego lokalu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Wydarzenia

Jubileusz Z┼éotych God├│w par ze Skar┼╝yska Ko┼Ťcielnego

Jubileusz Z┼éotych God├│w par ze Skar┼╝yska Ko┼Ťcielnego

.Osiem par ma┼é┼╝e┼äskich z gminy Skar┼╝ysko Ko┼Ťcielne obchodzi┼éo w ┼Ťrod─Ö Jubileusz pi─Ö─çdziesi─Öciolecia po┼╝ycia ma┼é┼╝e┼äskiego. W tym szczeg├│lnym dniu pary otrzyma┼éy ÔÇ×Medale za d┼éugoletnie po┼╝ycie ma┼é┼╝e┼äskieÔÇŁ nadane przez Prezydenta RP Bronis┼éawa Komorowskiego.Uroczysto┼Ťci rozpocz─Ö┼éy si─Ö Msz─ů ┼Ťwi─Öt─ů konce...

Aktualno┼Ťci 01 Lis 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Sonda┼╝ Echa Dnia: Kr├Ânig i Wojcieszek w drugiej turze wybor├│w Prezydenta Miasta Skar┼╝yska-Kamiennej, J─Ödrys dopiero na trzecim miejscu

Sonda┼╝ Echa Dnia: Kr├Ânig i Wojcieszek w drugiej turze wybor├│w Prezydenta Miasta Skar┼╝yska-Kamiennej, J─Ödrys dopiero na trzecim miejscu

. W ostatnich dniach Echo Dnia przeprowadzia┼éo po raz drugi ju┼╝ przedwyborczy sonda┼╝, na pr├│bie 200 os├│b, odpowiednio dobranych ze wzgl─Ödu na p┼ée─ç i wiek. W por├│wnaniu do pierwszego badania dosz┼éo do przetasowa┼ä na szczycie. Tym razem najwi─Öcej g┼éos├│w zebra┼é Kr├Ânig z Przysz┼éo┼Ťci i Rozwoju, za nim up...

Przegl─ůd prasy 31 Pa┼║ 2014 Komentarze(5)

Czytaj wi─Öcej...

Sport

Zwyci─Östwo Fryzjer├│w w J─Ödrzejowie

Zwyci─Östwo Fryzjer├│w w J─Ödrzejowie

. Siatkarze SAS SF Wioletta Skar┼╝ysko rozegrali drug─ů kolejk─Ö spotka┼ä III ligi ┼Ťwi─Ötokrzyskiej, podopieczni trenera Tomasza Borowskiego zmierzyli si─Ö w meczu wyjazdowym z beniaminkiem 7NT J─Ödrzej├│w, spotkanie zako┼äczy┼éo si─Ö  zwyci─Östwem Fryzjer├│w 0:3 (14:25,26:28,11:25) Po efektownym z...

Sport 31 Pa┼║ 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

ŁKS Łagów rywalem Granatu w V rundzie OPP

ŁKS Łagów rywalem Granatu w V rundzie OPP

. Wydzia┼é Gier ┼Üwi─Ötokrzyskiego Zwi─ůzku Pi┼éki No┼╝nej w Kielcach poda┼é pary V rundy Okr─Ögowego Pucharu Polski, pi┼ékarze Granatu Skar┼╝ysko zmierz─ů si─Ö z czwartoligowym ┼üKS-em ┼üag├│w.Granat Skar┼╝ysko pozna┼é rywala w V  rundzie OPP, po wyeliminowaniu Ska┼éy Tumlin w IV rundzie podopieczni trenera I...

Sport 30 Pa┼║ 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Z kraju i ze ┼Ťwiata

• Wojew├│dztwo
  • Kraj
  • ┼Üwiat
  • Sport
  • Kultura
  • Biznes

Ostatnio na forum

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

s. Nieruchomo┼Ťci
    29.10.2014 8:19

s. Motoryzacja
    26.10.2014 19:55

Pozostałe ogłoszenia
    22.10.2014 13:17

Dam prac─Ö
    19.10.2014 22:41

w.Nieruchomo┼Ťci
    17.10.2014 20:51

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

Kto według Ciebie powinien wygrać wybory na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej?

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ť─ç komentarzy i post├│w zamieszczanych przez u┼╝ytkownik├│w portalu.
Osoby zamieszczaj─ůce wypowiedzi naruszaj─ůce prawo lub prawem chronione dobra os├│b trzecich mog─ů ponie┼Ť─ç z tego tytu┼éu odpowiedzialno┼Ť─ç karn─ů lub cywiln─ů. Regulamin.