B┼é─ůd
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
Witamy, Go┼Ťciu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 3 mies. temu #29965

Witam.
To oczywi┼Ťcie pomy┼éka. Zabawne jest to ┼╝e strona w tej postaci jest prawie 4 lata, nie by┼éo zmian cen i nikt nie zauwa┼╝y┼é albo nie przekaza┼é nam uwagi na ten temat.
Sam cz─Östo wchodzi┼éem je┼Ťli kto┼Ť mnie pyta┼é o cen─Ö i nie zauwa┼╝y┼éem.
Gratuluje spostrzegawczo┼Ťci.
Pozdrawiam

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 3 mies. temu #29961

Z cennika na stronie wynika, ┼╝e du┼╝a porcja jest ta┼äsza ni┼╝ ma┼éa. Pomy┼éka czy tak─ů macie promocj─Ö?

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 3 mies. temu #29959

Witam czytelnik├│w portalu.
Jako w┼éa┼Ťciciel baru SAJGONKA chcia┼ébym zdementowa─ç t─ů plotk─Ö puszczon─ů w eter pewnie przez nieuczciw─ů konkurencj─Ö.
Bar jest czynny codziennie i cieszy się Państwa zaufaniem od ponad 14 lat.
Mam nadzieje, ┼╝e przez kolejne lata r├│wnie┼╝ b─Ödziemy zaskarbia─ç sobie zaufanie i lojalno┼Ť─ç dotychczasowych klient├│w jak i tych nowych.
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i zapraszamy do nas.
www.sajgonka.com ul. Staszica 10
Pozdrawiamy czytelnik├│w i redakcj─Ö portalu.

Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 3 mies. temu #29949

• Leo1990
  • Srebrny User
Ma kto┼Ť namiar do w┼éa┼Ťciciela tego zacnego lokalu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Wydarzenia

Jan Maćkowiak wicemarszałkiem województwa

Jan Maćkowiak wicemarszałkiem województwa

.Jan Ma─çkowiak b─Ödzie przedstawicielem Platformy Obywatelskiej w Zarz─ůdzie Wojew├│dztwa ┼Üwi─Ötokrzyskiego. Tak zdecydowa┼éa Rada Regionu ugrupowania. Nie by┼éa to jednak decyzja jednog┼éo┼Ťna. Na Ma─çkowiaka zag┼éosowa┼éo 24 cz┼éonk├│w rady, a na Grzegorza ┼Üwiercza 10- poinformowa┼éa przewodnicz─ůca Platform...

Przegl─ůd prasy 27 Lis 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Wojcieszek: Zabezpieczyli┼Ťmy pieni─ůdze dla ca┼éej sfery o┼Ťwiatowej na pobory grudniowe

Wojcieszek: Zabezpieczyli┼Ťmy pieni─ůdze dla ca┼éej sfery o┼Ťwiatowej na pobory grudniowe

.27 listopada 2014 r Prezydent Roman Wojcieszek spotka┼é si─Ö z dyrektorami gminnych plac├│wek o┼Ťwiatowych oraz przedstawicielami zwi─ůzk├│w zawodowych. Podczas spotkania prezydent przekaza┼é informacje o zabezpieczeniu pieni─Ödzy dla ca┼éej sfery o┼Ťwiatowej na pobory grudniowe. Wynagrodzenia za listopa...

Aktualno┼Ťci 27 Lis 2014 Komentarze(4)

Czytaj wi─Öcej...

Sport

P├│┼éfina┼éy Wojew├│dzkie ┼Üwi─Ötokrzyskich Igrzysk M┼éodzie┼╝y Szkolnej w Mini Pi┼éce No┼╝nej Dziewcz─ůt

P├│┼éfina┼éy Wojew├│dzkie  ┼Üwi─Ötokrzyskich Igrzysk M┼éodzie┼╝y Szkolnej w Mini Pi┼éce No┼╝nej Dziewcz─ůt

. W czwartek 27 listopada w  hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar┼╝ysku - Kamiennej rozegrano P├│┼éfina┼éy Wojew├│dzkie  ┼Üwi─Ötokrzyskich Igrzysk M┼éodzie┼╝y Szkolnej w Mini Pi┼éce No┼╝nej Dziewcz─ůt. Awans do fina┼éu wojew├│dzkiego uzyska┼éa Szko┼éa Podstawa Nr 7 ze Skar┼╝yska - ...

Sport 27 Lis 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Najbli┼╝sze plany karatek├│w SKSW

Najbli┼╝sze plany karatek├│w SKSW

. Reprezentanci Skar┼╝yskiego Klubu Sport├│w Walki przygotowuj─ů si─Ö do ostatnich wyst─Öp├│w w tym roku. 6 grudnia najm┼éodsi pojad─ů do Parku Wodnego w Krakowie,  trenerem Zbigniew  Zaborski  wraz z Bar┼éomiejem Paj─ůkiem i Jakubem ┼Ülusarskim wezm─ů udzia┼é w  seminarium w Warszawie. ...

Sport 27 Lis 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Z kraju i ze ┼Ťwiata

• Wojew├│dztwo
  • Kraj
  • ┼Üwiat
  • Sport
  • Kultura
  • Biznes

Ostatnio na forum

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

Szukam pracy
    27.11.2014 14:11

s. Nieruchomo┼Ťci
    24.11.2014 3:26

w.Nieruchomo┼Ťci
    23.11.2014 14:06

w.Nieruchomo┼Ťci
    19.11.2014 6:10

w.Nieruchomo┼Ťci
    19.11.2014 6:09

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

Kto według Ciebie powinien wygrać wybory na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej (w II turze)?

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ť─ç komentarzy i post├│w zamieszczanych przez u┼╝ytkownik├│w portalu.
Osoby zamieszczaj─ůce wypowiedzi naruszaj─ůce prawo lub prawem chronione dobra os├│b trzecich mog─ů ponie┼Ť─ç z tego tytu┼éu odpowiedzialno┼Ť─ç karn─ů lub cywiln─ů. Regulamin.