B┼é─ůd
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
Witamy, Go┼Ťciu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok temu #29965

Witam.
To oczywi┼Ťcie pomy┼éka. Zabawne jest to ┼╝e strona w tej postaci jest prawie 4 lata, nie by┼éo zmian cen i nikt nie zauwa┼╝y┼é albo nie przekaza┼é nam uwagi na ten temat.
Sam cz─Östo wchodzi┼éem je┼Ťli kto┼Ť mnie pyta┼é o cen─Ö i nie zauwa┼╝y┼éem.
Gratuluje spostrzegawczo┼Ťci.
Pozdrawiam

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok temu #29961

Z cennika na stronie wynika, ┼╝e du┼╝a porcja jest ta┼äsza ni┼╝ ma┼éa. Pomy┼éka czy tak─ů macie promocj─Ö?

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok temu #29959

Witam czytelnik├│w portalu.
Jako w┼éa┼Ťciciel baru SAJGONKA chcia┼ébym zdementowa─ç t─ů plotk─Ö puszczon─ů w eter pewnie przez nieuczciw─ů konkurencj─Ö.
Bar jest czynny codziennie i cieszy się Państwa zaufaniem od ponad 14 lat.
Mam nadzieje, ┼╝e przez kolejne lata r├│wnie┼╝ b─Ödziemy zaskarbia─ç sobie zaufanie i lojalno┼Ť─ç dotychczasowych klient├│w jak i tych nowych.
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i zapraszamy do nas.
www.sajgonka.com ul. Staszica 10
Pozdrawiamy czytelnik├│w i redakcj─Ö portalu.

Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok temu #29949

• Leo1990
  • Srebrny User
Ma kto┼Ť namiar do w┼éa┼Ťciciela tego zacnego lokalu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.18 sekundy

Wydarzenia

Sprawca kradzie┼╝y spawarki zatrzymany

Sprawca kradzie┼╝y spawarki zatrzymany

.Skar┼╝yscy policjanci zatrzymali 35-letniego mieszka┼äca miasta podejrzanego o kradzie┼╝ spawarki elektrycznej z jednej z posesji w Skar┼╝ysku- Kamiennej. Funkcjonariusze odzyskali cz─Ö┼Ť─ç skradzionego mienia. Za to przest─Öpstwo kodeks karny przewiduje kar─Ö do 5 lat pozbawienia wolno┼Ťci. Do ...

Kronika policyjna 02 Wrz 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

SZLACHETNA PACZKA szuka wolontariuszy w Skar┼╝ysku - Kamiennej

SZLACHETNA PACZKA szuka wolontariuszy w Skar┼╝ysku - Kamiennej

.Po raz czternasty w Polsce, SZLACHETNA PACZKA poszukuje wolontariuszy. To dzi─Öki nim najbardziej potrzebuj─ůcy otrzymaj─ů m─ůdr─ů, inspiruj─ůc─ů do zmiany pomoc i sygna┼é, ┼╝e nie s─ů sami.Schorowana pani Zofia dosta┼éa radio, kt├│re jest dla niej jedynym towarzyszem, Kubu┼Ť ÔÇô p├│┼ék─Ö na puchary zdobyte w konkur...

Aktualno┼Ťci 02 Wrz 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Sport

Katarzyna Brojek i Wojciech Żaliński twarzami projektu Wspieramy Siatkówkę

Katarzyna Brojek i Wojciech Żaliński twarzami projektu Wspieramy Siatkówkę

. Cz┼éonek zarz─ůdu Skar┼╝yskiego Towarzystwa Sportowego Krzysztof Pastuszka jest pomys┼éodawc─ů projektu Wspierajmy Siatk├│wk─Ö w Skar┼╝ysku - Kamiennej, do projektu zaprosi┼é Katarzyn─Ö Brojek - siatkark─Ö KSZO Ostrowiec S.A oraz Wojciecha ┼╗ali┼äskiego - reprezentanta Polski w siatk├│wce, zawodnika Cerrad Cz...

Sport 01 Wrz 2014 Komentarze(1)

Czytaj wi─Öcej...

ALPN: XI Kolejka spotkań

ALPN: XI Kolejka spotkań

. W weekend 30-31 sierpnia piłkarze amatorzy rozegrali rozegrali 11 kolejkę spotkań w ramach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W pierwszym spotkaniu jedenastej kolejki zmierzył się ekipy Unii Awim i Przydworcowego, spotkanie zakończyło się zwycięstwem tych drugich 5:2, nasza portalowa drużyna...

Sport 31 Sie 2014 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Z kraju i ze ┼Ťwiata

• Wojew├│dztwo
  • Kraj
  • ┼Üwiat
  • Sport
  • Kultura
  • Biznes

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

Pozostałe ogłoszenia
    29.08.2014 10:10

s. Nieruchomo┼Ťci
    17.08.2014 21:27

Dam prac─Ö
    15.08.2014 19:22

s. Motoryzacja
    14.08.2014 14:20

s. Motoryzacja
    14.08.2014 14:12

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W najbli┼╝szych wyborach samorz─ůdowych popr─Ö:

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ť─ç komentarzy i post├│w zamieszczanych przez u┼╝ytkownik├│w portalu.
Osoby zamieszczaj─ůce wypowiedzi naruszaj─ůce prawo lub prawem chronione dobra os├│b trzecich mog─ů ponie┼Ť─ç z tego tytu┼éu odpowiedzialno┼Ť─ç karn─ů lub cywiln─ů. Regulamin.