B┼é─ůd
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
Witamy, Go┼Ťciu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 9 mies. temu #29965

Witam.
To oczywi┼Ťcie pomy┼éka. Zabawne jest to ┼╝e strona w tej postaci jest prawie 4 lata, nie by┼éo zmian cen i nikt nie zauwa┼╝y┼é albo nie przekaza┼é nam uwagi na ten temat.
Sam cz─Östo wchodzi┼éem je┼Ťli kto┼Ť mnie pyta┼é o cen─Ö i nie zauwa┼╝y┼éem.
Gratuluje spostrzegawczo┼Ťci.
Pozdrawiam

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 9 mies. temu #29961

Z cennika na stronie wynika, ┼╝e du┼╝a porcja jest ta┼äsza ni┼╝ ma┼éa. Pomy┼éka czy tak─ů macie promocj─Ö?

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 9 mies. temu #29959

Witam czytelnik├│w portalu.
Jako w┼éa┼Ťciciel baru SAJGONKA chcia┼ébym zdementowa─ç t─ů plotk─Ö puszczon─ů w eter pewnie przez nieuczciw─ů konkurencj─Ö.
Bar jest czynny codziennie i cieszy się Państwa zaufaniem od ponad 14 lat.
Mam nadzieje, ┼╝e przez kolejne lata r├│wnie┼╝ b─Ödziemy zaskarbia─ç sobie zaufanie i lojalno┼Ť─ç dotychczasowych klient├│w jak i tych nowych.
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i zapraszamy do nas.
www.sajgonka.com ul. Staszica 10
Pozdrawiamy czytelnik├│w i redakcj─Ö portalu.

Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 9 mies. temu #29949

• Leo1990
  • Srebrny User
Ma kto┼Ť namiar do w┼éa┼Ťciciela tego zacnego lokalu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.19 sekundy

Wydarzenia

"Śmiech, Zabawa, Nauka" - Piknik Rodzinny w SOSW nr 2

. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepe┼énosprawnym Umys┼éowo i Ich Rodzinom - "PRAXIS" dzia┼éaj─ůce przy Specjalnym O┼Ťrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 w Skar┼╝ysku - Kamiennej w dniu 25 maja zorganizowa┼éo imprez─Ö plenerow─ů " ┼Ümiech, Zabawa, Nauka". Rodzinny piknik integracyjny odbywa┼é si─Ö na terenie ogr...

Aktualno┼Ťci 25 Maj 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

"Słuchobus" w Skarżysku - wykonaj bezpłatne badanie słuchu

.Przez trzy dni w Skar┼╝ysku-Kamiennej stacjonowa─ç b─Ödzie ÔÇ×S┼éuchobusÔÇŁ - pojazd, w kt├│rym przeprowadzane b─Öd─ů badania s┼éuchu. Badania b─Öd─ů darmowe, a skorzysta─ç z nich b─Ödzie m├│g┼é ka┼╝dy mieszkaniec powiatu skar┼╝yskiego. Ju┼╝ jutro tj. 26 maja "S┼éuchobus" stanie na parkingu przy Dworcu PKP w godzin...

Aktualno┼Ťci 25 Maj 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Sport

ALPN: VII kolejka spotkań

ALPN: VII kolejka spotkań

. Si├│dm─ů kolejk─Ö spotka┼ä rozegrali pi┼ékarze I ligi i ligi Oldby├│w, w pierwszej lidze nast─ůpi┼éa zmiana lidera, prowadzenie obj─Ö┼éa ekipa Dzik├│w. Pierwszej pora┼╝ki dozna┼é lider drugiej ligi Szybcy i W┼Ťciekli. W lidze U-35 zwyci─Ö┼╝ali faworyci. W pierwszym spotkaniu si├│dmej kolejki lider ZEROK zmier...

Sport 23 Maj 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Niespodzianka w Radoszycach, Granat przegrał z Partyzantem

Niespodzianka w Radoszycach, Granat przegrał z Partyzantem

. W sobot─Ö 23 maja, pi┼ékarze Granatu Skar┼╝ysko rozegrali 31 kolejk─Ö spotka┼ä III ligi ┼Ťwi─Ötokrzysko - ma┼éopolskiej, podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego zmierzyli si─Ö w meczu wyjazdowym z Partyzantem Radoszyce, mecz zako┼äczy┼é si─Ö niespodziewanym zwyci─Östwem gospodarzy 2:1. W dzisiejszy...

Sport 23 Maj 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Z kraju i ze ┼Ťwiata

• Wojew├│dztwo
  • Kraj
  • ┼Üwiat
  • Sport
  • Kultura
  • Biznes

Ostatnio na forum

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

Dam prac─Ö
    24.05.2015 16:06

Dam prac─Ö
    24.05.2015 15:59

Pozostałe ogłoszenia
    20.05.2015 15:39

w.Nieruchomo┼Ťci
    19.05.2015 20:55

Dam prac─Ö
    04.05.2015 8:16

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W jakich godzinach powinien wg. Ciebie funkcjonowa─ç Urz─ůd Miasta Skar┼╝yska-Kamiennej?

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ť─ç komentarzy i post├│w zamieszczanych przez u┼╝ytkownik├│w portalu.
Osoby zamieszczaj─ůce wypowiedzi naruszaj─ůce prawo lub prawem chronione dobra os├│b trzecich mog─ů ponie┼Ť─ç z tego tytu┼éu odpowiedzialno┼Ť─ç karn─ů lub cywiln─ů. Regulamin.