B┼é─ůd
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
  • Kunena B┼é─ůd wewn─Ötrzny: Prosz─Ö o kontakt z administratorem serwisu aby rozwi─ůza─ç ten problem!
Witamy, Go┼Ťciu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 6 mies. temu #29965

Witam.
To oczywi┼Ťcie pomy┼éka. Zabawne jest to ┼╝e strona w tej postaci jest prawie 4 lata, nie by┼éo zmian cen i nikt nie zauwa┼╝y┼é albo nie przekaza┼é nam uwagi na ten temat.
Sam cz─Östo wchodzi┼éem je┼Ťli kto┼Ť mnie pyta┼é o cen─Ö i nie zauwa┼╝y┼éem.
Gratuluje spostrzegawczo┼Ťci.
Pozdrawiam

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 6 mies. temu #29961

Z cennika na stronie wynika, ┼╝e du┼╝a porcja jest ta┼äsza ni┼╝ ma┼éa. Pomy┼éka czy tak─ů macie promocj─Ö?

Odp: Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 6 mies. temu #29959

Witam czytelnik├│w portalu.
Jako w┼éa┼Ťciciel baru SAJGONKA chcia┼ébym zdementowa─ç t─ů plotk─Ö puszczon─ů w eter pewnie przez nieuczciw─ů konkurencj─Ö.
Bar jest czynny codziennie i cieszy się Państwa zaufaniem od ponad 14 lat.
Mam nadzieje, ┼╝e przez kolejne lata r├│wnie┼╝ b─Ödziemy zaskarbia─ç sobie zaufanie i lojalno┼Ť─ç dotychczasowych klient├│w jak i tych nowych.
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego i zapraszamy do nas.
www.sajgonka.com ul. Staszica 10
Pozdrawiamy czytelnik├│w i redakcj─Ö portalu.

Co z barem Sajgonka słyszałem że splajtował 1 rok, 6 mies. temu #29949

• Leo1990
  • Srebrny User
Ma kto┼Ť namiar do w┼éa┼Ťciciela tego zacnego lokalu
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.24 sekundy

Wydarzenia

Zderzenie dw├│ch pojazd├│w na ulicy Niepodleg┼éo┼Ťci

Zderzenie dw├│ch pojazd├│w na ulicy Niepodleg┼éo┼Ťci

.Dwa pojazdy uczestniczy┼éy w kolizji drogowej do kt├│rej dosz┼éo w czwartek przed godzin─ů 16 w Skar┼╝ysku-Kamiennej. Na ulicy Niepodleg┼éo┼Ťci zderzy┼éy si─Ö: vw passat oraz opel vectra. Prawdopodobnie jeden z kierowc├│w wymusi┼é pierwsze┼ästwo przejazdu. Droga w miejscu zdarzenia by┼éa przez jaki┼Ť czas ca┼ék...

Kronika policyjna 05 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Dyrektor szpitala powiatowego w Skarżysku Kamiennej odwołany

Dyrektor szpitala powiatowego w Skarżysku Kamiennej odwołany

.Andrzej Jarz─Öbowski zosta┼é odwo┼éany ze stanowiska dyrektora szpitala powiatowego w Skar┼╝ysku Kamiennej. Decyzj─Ö w tej sprawie zarz─ůd powiatu podj─ů┼é na pocz─ůtku lutego, ale do tej pory szef lecznicy przebywa┼é na zwolnieniu lekarskim i nie mo┼╝na by┼éo mu wr─Öczy─ç wypowiedzenia. Niebawem zostanie og...

Przegl─ůd prasy 05 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Sport

Fryzjerzy otrzymali punkty walkowerem, Politechnika nie przyjechała na mecz

Fryzjerzy otrzymali punkty walkowerem, Politechnika nie przyjechała na mecz

. Siatkarze SAS SF Wioletty po ponad miesi─Öcznej przerwie mieli wr├│ci─ç na trzecioligowe parkiety, w czwartek 5 marca mia┼é si─Ö odby─ç mecz z KU AZS Politechnik─ů ┼Üwi─Ötokrzysk─ů, niestety rywale na dwie godziny przed meczem poinformowali gospodarzy, ┼╝e nie przyjad─ů do Skar┼╝yska. S─Ödzia spotkania odgwiz...

Sport 05 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Półfinały wojewódzkie w Mini Piłce Koszykowej Chłopców - "Energa Basket Cup"

Półfinały wojewódzkie w Mini Piłce Koszykowej Chłopców -

. W czwartek  5 marca w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar┼╝ysku - Kamiennej odby┼éy si─Ö p├│┼éfina┼éy wojew├│dzkie w Mini Pi┼éce Koszykowej Ch┼éopc├│w - "Energa Basket Cup". O awans do fina┼éu wojew├│dzkiego, kt├│ry zostanie rozegrany w Starachowicach walczy┼éo trzy dru┼╝yny Szk...

Sport 05 Mar 2015 Komentarze(0)

Czytaj wi─Öcej...

Z kraju i ze ┼Ťwiata

• Wojew├│dztwo
  • Kraj
  • ┼Üwiat
  • Sport
  • Kultura
  • Biznes

Ostatnio na forum

Ostatnio komentowane

Ogłoszenia

s. Nieruchomo┼Ťci
    04.03.2015 12:16

s. Nieruchomo┼Ťci
    25.02.2015 3:44

w.Nieruchomo┼Ťci
    25.02.2015 3:43

w.Nieruchomo┼Ťci
    25.02.2015 3:43

Dam prac─Ö
    23.02.2015 19:50

dodajogloszenieregulaminogloszenia

Sonda

W jakich obszarach dzia┼éalno┼Ťci miasto powinno wg. Ciebie poszuka─ç oszcz─Ödno┼Ťci w ramach realizacji planu naprawy finans├│w Skar┼╝yska-Kamiennej?

Wydawca portalu skarzysko24.pl nie ponosi odpowiedzialno┼Ťci za tre┼Ť─ç komentarzy i post├│w zamieszczanych przez u┼╝ytkownik├│w portalu.
Osoby zamieszczaj─ůce wypowiedzi naruszaj─ůce prawo lub prawem chronione dobra os├│b trzecich mog─ů ponie┼Ť─ç z tego tytu┼éu odpowiedzialno┼Ť─ç karn─ů lub cywiln─ů. Regulamin.